دوشنبه 26 اردیبهشت 1401

شماره حساب پی پال (۲ نمونه شماره حساب فیک برای پی پال!)

مقالات پی پال
شماره حساب پی پال (۲ نمونه شماره حساب فیک برای پی پال!)
شماره حساب پی پال (۲ نمونه شماره حساب فیک برای پی پال!)

شماره حساب پی پال : افتتاح حساب پی پال این اجازه را به کاربرانش میدهد که اول به شکلی ساده و طی تایم کوتاهی با به کارگیری از اطلاعات شخصی یا شرکتی خود، و با داشتن یک ایمیل آدرس، برای خود یک حساب کاربری بسازند و شماره حساب فیک پی پال داشته باشند. ابتدا پی پال از کاربر درخواست می‌کند که با استفاده از اطلاعات حقیقی خود اکانت بسازد، اما پروسه خاصی برای اطمینان از آن وجود ندارد. شما می توانید از سایت نقد کردن درامد ارزی و دلار ارزی پی خرید کنید.

سپس پی پال برای فعال کردن گزینه ها و قابلیت های حساب پی پال، از کاربر درخواست می‌کند که با اتصال آن به حسابی بانکی یا کارت اعتباری یا حتی نقدی مثلا ویزا کارت و یا مستر کارت، اکانت پی پال خود را وریفای (Verify) کنند. بعد از اینکه اکانت شما وریفای شد، قادر خواهید بود هر مبلغ ارزی که در حساب کشور خارجی تان موجود است، ویا مقدار موجودی ارزی کارت اعتباری یا نقدیتان را به حساب پی پال خود منتقل کنید و یا به طور مستقیم از راه حساب پی پال خود، موجودی را چک کنید، کارت را به یک حساب پی پال دیگر انتقال داده یا با آن خرید انجام دهید.

شماره حساب پی پال

 

شماره حساب پی پال چگونه ساخته می شود؟

شماره مجازی برای حساب پی پال : به این صورت مبلغی که تا قبل از این به شکل موجودی حساب بانکی یا کارت نقدی یا اعتباری وجود داشته است، الان درون شبکه حسابهای کاربری pay pal است. به عبارتی، درون این شبکه و با داشتن شماره حساب پی پال قادر هستید از طریق درگاه‌های پی پال خرید کنید، به افراد دیگری که در این سایت حساب دارند انتقال وجه انجام دهید و به متقابلا نیز از آن ها پول بگیرید.

به این نحو، همه‌ی تراکنشات نه تنها در قالب حساب در بانک، یا در تعدادی از کارت های اعتباری و نقدی، بلکه به طور دقیق و مطمئن درون شبکه PayPal انجام می‌شوند. می‌توان نتیجه گرفت که شرکت پی پال این توانایی را داراست که به تمان تراکنش ها دسترسی داشته و نظارت لازم را انجام دهد، از درستی خدمات ارائه شده و جلب شدن رضایت پرداخت کنندگان مطمئن باشد و علاوه بر این، درباره امنیت شبکه و نبودن هیچگونه سوء استفاده و دزدی در شبکه اطمینان کسب کند.

شماره حساب پی پال

 

ایجاد حساب کاربری در پی پال؛ شماره برای حساب پی پال

هر اندازه که ساختن یک اکانت کاربری و داشتن یک شماره حساب پی پال برای شخصی که خارج از ایران و همچنین دیگر کشورهای تحریم شده از طرف پی پال زندگی می‌کنند آسان و به سرعت انجام می‌شود، ایجاد این حساب در پی پال برای افراد مقیم ایران نه فقط آسان نیست که درواقع طبق تمهیدات این مجموعه میبایستی ناممکن باشد. طبق تحریم‌های اعمال شده توسط پی پال،  استفاده کاربران ایرانی از پی پال به هر نحوی و از هر طریقی ممنوع و خلاف قوانین است.

پس متقابلا دسترسی پیدا کردن به همه‌ی صفحات وب سایت PayPal.com با IP ایران مسدود و غیر ممکن است. به علاوه، بر اساس این تحریم، اگر پی پال درباره ایرانی بودن هر کاربری مشکوک شود یا احتمال بدهد که آن شماره حساب پی پال ممکن است متعلق به یک شخص ایرانی باشد، حق و اجازه این را دارد که اکانت پی پال آن شخص را مسدود یا بلاک کند و موجودی حساب آن شخص را مسدود کرده و از دسترس خارج کند. از این جهت برای ایجاد یا مدیریت حساب پی پال باید حتما با افراد متخصص مشورت کرد و این کار را به کاردان سپرد. سایت ارزی پی متخصصانی را در این زمینه جمع‌آوری کرده تا بتوانید با خیالی آسوده تر حساب خود را مدیریت کنید.

 

نمونه شماره حساب پی پال (شماره حساب فیک پی پال)

به ططور کلی نمونه شماره برای حساب پی پال مانند آدرس ایمیل است. برای نمونه می توان به jan@gmail.com و info@lohrayane.com اشاره کرد که شما برای انتقال وجه به شخص دیگری از او درخواست می کنید. البته لازم به ذکر است که آدرس ایمیل paypal با آدرس ایمیلی که با آن شخص مکاتبه می کنید؛ متفاوت است. در ضمن شماره حساب پی پال می تواند با عناوین زیر نیز وجود داشته باشد:

  • اکانت ایدی
  • شناسه مشتری
  • نام کاربری

شماره حساب پی پال

 

انواع حساب‌های کاربری پی پال؛ انواع کیف پول پی پال

وقتی میخواهید در اکانت پی پال حساب باز کنید و شماره حساب پی پال  خود را داشته باشید، لازم است که نوع حساب نیز مشخص شود. حساب‌ کاربری شما در این درگاه می‌تواند به صورت یکی از انواع Premier، Personal و یا Business باشد. علاوه بر آن، شما می توانید هرزمان که اراده کردید نوع حساب پی پال خود را از Personal به هر نوع دیگر حساب یعنی Premier یا Business تغییر دهید.

دو نوع Premier و Business امکانات بیشتر و محدودیت های کمتری به نسبت اکانت های Personal دارند. همچنین پس از اینکه مدارک لازم را طبق درخواست پی پال ارائه کردید، می توانند جهت پاسخگویی به اهداف حرفه ای تر مثل تراکنش های دریافتی و پرداختی با مبالغ بیشتر و یا تعداد تراکنش بیشتر در مقایسه با اکانت های Personal مورد استفاده شما قرار بگیرند.

 

نحوه استفاده از پی پال در ایران

پی پال همانگونه که امکان ایجاد حساب، داشتن افتتاح حساب پی پال، نقل و انتقال پول به شکلی سریع و آنلاین فراهم کرده است، اما با این وجود نظارت‌های جدی و اساسی ای را بر روی عملیات انجام شده و تراکنش های کاربران انجام می‌دهد. این موضوع می‌تواند برای کسانی که علم  و دانش موردنیاز برای استفاده از پی پال را ندارند بسیار خطرناک و زیان آور باشد.

شماره حساب پی پال

مثلا پی پال افراد ایرانی را که ساکن ایران باشند را از استفاده خدمات خود تحریم کرده. از همین جهت، اگر نتوانید درست از سایت پی پال استادا کنید، پی پال بلافاصله حساب شما را بلاک خواهد کرد. از این رو بهتر است که درزمینه ایجاد حساب و داشتن شماره حساب پی پال به افراد متخصص و کاردان این زمینه مراجعه کنید. همکاران ما در سایت ارزی پی به سوالات شما در این باره پاسخ خواهند داد.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط