دوشنبه 26 اردیبهشت 1401

افتتاح حساب پی پال امارات

مقالات پی پال، وبلاگ
افتتاح حساب پی پال امارات
افتتاح حساب پی پال امارات

پی پال (PayPal) گسترده ترین سیستم مالی آنلاین می باشد که پس از ویزا کارت و مسترکارت است. که دارای مزایا و سختگیری های خاص خود را دارا می باشد. PayPal امکان دریافت و ارسال آنی وجه با کمترین کارمزد را فراهم نموده است. یکی دیگر از ویژگی های برجسته ی پی پال امکان اتصال مستقیم آن به سیستم eBay می باشد، هزینه های بسیار کم در کنار این همه مزایا PayPal را به یکی از محبوب ترین روش های دریافت و پرداخت تبدیل کرده است.
PayPal جزء شرکت هایی می باشد که توسط آمریکا ایران را تحریم کرده است و به طور رسمی نمی تواند با کشور ایران خدمات ارائه کند به همین منظور افتتاح حساب پی پال امارات ایجاد شده است. ولی با توجه به امکانات گسترده PayPal به خصوص برای دریافت و یا خرید شرکتی می باشد که می توان در تمام دنیا از آن استفاده کرد. برای اطلاع بیشتر ما را در این مطلب از درگاه خدمات پرداخت ارزی ارزی پی همراهی کنید.

 

 

با داشتن حساب پی پل چه کار هایی می توان کرد؟

 

با داشتن اکانت پی پال می توانید 98 درصد خرید های اینترنتی خود را انجام دهید، خرید از سایت eBay، انتقال پول، خرید از سایت آمازون و… می توانید اقدام کنید.

 

اکانت پی پال به چه دردی می خورد؟

با توجه به اینکه شما در ایران زندگی می کنید بهتر است در صورتی به افتتاح حساب پی پال روی بیاورید که دائما بخواهید با آن حساب کار کنید و یا نیاز بسیار زیادی به این حساب داشته باشید در غیر این صورت افتتاح حساب پی پال امارات به درد شما نمیخورد.
برای مثال افتتاح این حساب برای افرادی که فقط یک بار در ماه بیشتر از اینترنت خرید ندارند مناسب و به صرفه نیست. این دوستان بهتر است خریدشان را از طریق ما یا سایر خدمات خدمات با مثل پرفکت مانی یا وب مانی استفاده کنند.
اما اگر جز دسته افرادی هستید که می خواهید درآمد ارزی داشته باشید و از راه فریلنسری اقدام کنید بهترین انتخاب انتخاب حساب پی پال است

 

آیا حساب به نام شخص حقیقی باز می شود؟

بله شما با ارسال پاسپورت می توانید حساب به نام خود داشته باشید و فقط اینکه باید سن شما 18 سال تمام باشد و در صورتی که پاسپورت نداشتید باید پاسپورت یکی از آشنایانتان را نزدیک که وکالت آن ها را در اختیار دارید را فراهم کنید. در صورتی که نتوانید اسکن پاسپورت خود و یا شخص مورد نظر خود را برای ما اراسل کنید امکان افتتاح حساب توسط ما وجود ندارد.
برای افتتاح حساب پی پال امارات در سایت خدمات ارزی ارزی پی باید در نظر داشته باشید که به دلیل تحریم ها سایت ارزی پی هیچ گونه مسئولیتی در قبال شما قبول نمی کند و لازم به ذکر است بعد از ثبت نام در سایت ارزی پی و همچنین احراز هویت در سایت می توانید سفارشات خود را از جمله وب مانی، پرفکت مانی و مانی گرام و در آخر مسترکارت و پی پال را انجام دهید و سایت ارزی پی در سریع ترین زمان ممکن اقدام به ایجاد حساب برای شما می کند

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط