دوشنبه 26 اردیبهشت 1401

افتتاح حساب بیزینس پی پال و تفاوت آن با حساب شخصی

مقالات پی پال، وبلاگ
افتتاح حساب بیزینس پی پال و  تفاوت آن با حساب شخصی
افتتاح حساب بیزینس پی پال و تفاوت آن با حساب شخصی

افتتاح حساب بیزینس پی پال و تفاوت آن با حساب شخصی: زمان ایجاد حساب پی پال، به دو نوع حساب پرسونال (Personal) و بیزینس (Business) را به شما پیشنهاد می دهد. انتخاب نوع حساب به اینکه شما کدام را ترجیح می دهید یا به کدام نیاز دارید؛ بستگی دارد.

سایت خدمات ارزی ارزی پی در مقاله افتتاح حساب پی پال از نوع بیزینس و تفاوت آن با حساب شخصی تا به شما کمک کند علم این دو نوع حساب، ویژگی های یکی را به دیگری ترجیح دهید و یکی از دو نوع اکانت پی پال را برای خود انتخاب کنید. در ادامه به برسی: اکانت شخصی یا پرسونال، اکانت بیزینس، تفاوت حساب پی پال بیزینس با حساب شخصی، مزایا و معایب حساب پرسونال و بیزینسی می پردازیم.

 

اکانت شخصی (Personal Account)

اکانت شخصی به کاربران اجازه می دهید تا کاربران در یک محیط امن و مطمئن پرداخت خود را به صورت انلاین انجام دهند. برای ارسال پول و دریافت خرید نیز استفاده می شود. این اکانت برای کاربرانی که خرید و فروش اینترنتی انجام می دهند. مناسب است. شما همچنین می توانید از حساب پی پال خود برای انتقال پول نیز استفاده کنید. علاوه بر تمامی این دلایل خوب، ایجاد حساب شخصی در پی پال رایگان است و توسط هزاران فروشگاه های آنلاین پدیرفته شده است.

 

افتتاح حساب بیزینس پی پال و تفاوت آن با حساب شخصی

اکانت بیزینس (Business Account)

حساب بیزنسی مانند حساب شخصی به شما اجازه می دهد تا کاربران در محیطی امن و مطمئن پرداخت آنلاین انجام دهند و همچنین پرداختی های خود را البته با کارمزد کمتر دریافت کنند. این حساب کاربری بریا تجارت آنلاین و دیگر نهاد هی کسب و کار مناسب است. همچنین اجازه می دهد تا شما با نام شرکت یا نام گروه به انجام کسب و کار خودتان بپردازید.

 

تفاوت حساب PayPal بیزنسی با حساب شخصی

اکانت بیزینسی امکانات بیشتری برای شما فراهم می کند مانند دریافت پرداختی ها به طور مستقیم از طریق وب سایت و داشتن یک مستر کارت اعتباری از پی پال خودتان.

احتمالا شما هم جزء دسته افرادی هستید که احتمالا به خرید از سایت هایی مانند: Amazon یا eBay بپردازید. ایجاد حساب شخصی باعث می شود که به سادگی بتوانید اقلام شخصی خود را خریداری کنید. اما اگر حساب بیزینسی داشته باشید به شما امتیاز ارسال پرداخت به کارکنان متعدد به صورت همزمان را می دهد، همچنین دسترسی چندین کاربر را نیز فراهم می کند.

انواع تراکنش ها در پی پال

  1. خرید از طریق درگاه پی پال
  2. ارسال پول (Send Money) به دیگر حساب های پی پال
  3. دریافت پول از سایر اکانت های پی پال
  4. پرداخت Invoice های صادر شده توسط سایر کاربران پی پال
  5. انتقال پول از حساب بانکی به اکانت پی پال و بالعکس
  6. انتقال پول از کارت نقدی یا اعتباری به اکانت پی پال و بالعکس
  7. ریفاند بخشی یا کل مبلغ دریافت شده در یک تراکنش

 

در مقاله افتتاح حساب بیزینس پی پال و تفاوت آن با حساب شخصی در سایت خدمات ارزی ارزی پی به برسی اکانت پی پال شخصی یا بیزینسی و همچنین تفاوت های حساب PayPal بیزنسی با حساب شخصی پرداختیم. امیداوریم این مقاله به درد شما خورده باشید و لطفا تجربه خود را با ما در زمینه تجربه کار با حساب اکانت بیزنسی پی پل و حساب اکانت شخصی پیپال به اشتراک بگذارید تا کسانی که هنوز از حساب های PayPal استفاده نکردند آشنا شوند و بتوانند با خیال راحت استفاده کنند. شما برای افتتاح حساب پی پال در هر نوعی می توانید به ارزی پی را در گوگل سرچ کنید.

 

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط