چهارشنبه 11 خرداد 1401

درگاه پرداخت پی پال برای سایت

مقالات پی پال، وبلاگ
درگاه پرداخت پی پال برای سایت
درگاه پرداخت پی پال برای سایت

پی پال برای صاحبان کسب و کاری مناسب می باشد که به دنبال یک پردازنده با پرداخت کم حجم می باشند. حضور پی پال در سال 1998 نشان دهنده یکی از روش های مطمئن برای پرداخت های بین المللی می باشد. اکنون پی پال در 26 ارز و در حدود 200 کشور فعالیت می کند. دریافت درگاه PayPal برای کسب و کار های آنلاین امروزه در تمامی کشور ها ایجاد شده است.

حال مجموعه خدمات پرداخت ارزی و دلاری ارزی پی قصد دارد در این مقاله چند نمونه ار درگاه های پرداخت با پی پال در سایت را شرح دهد، تا هنگام خرید با این سیسم پردازش با هیچ گونه مشکلی مواجه نشوید. پس تا انتها با ما همراه باشید.

انواع درگاه PayPal

 

نوع درگاه پرداخت Pay flow Link که با سرویس میزبانی پی پل، می باشد مشتریان در زمان پرداخت، اطلاعات کارت اعتباری را مطابق با قالب ایمن PCI ثبت می نمایند. بنابراین می توانید با این درگاه پرداخت پی پل با قالب PayPal در سایت خود قالب سفارشی را برای پرداخت هایتان در اختیار داشته باشید. این درگاه پرداخت هزینه ای بابت راه اندازی نخواهد داشت.

نوع درگاه پرداختی Pay flow Pro می باشد که سفارش و قابل تنظیم است. با این درگاه می توانید سفارشات منحصر به فرد خودتان را داشته باشید. همچنین این قابلیت وجود دارد که جهت افرایش فروش، دکمه پی پل را در سایت خود ایجاد کنید. برای راه اندازی درگاه درخواست PayPal باید 99 دلار پرداخت کرده و برای هر ماه هزینه بیست دلاری خواهید داشت.

درگاه پرداخت پی پال برای سایت

درگاه پرداخت پی پال

 

جهت استفاده از درگاه پی پال در سایت های ایرانی نمی توان از دامنه IR به عنوان آدرس سایت استفاده نمود. از سویی دیگر لازم است که درقسمت ثبت اطلاعات کاربری PayPal آدرس و یا شماره تلفن از ایران را به کار نبرید و برای آن که به حساب پی پال خود دسترسی داشته باشید از یک سرور مجازی اختصاصی که در کشور دیگری قرار داشته باشد بهره بگیرید (VPS) تا IP شما توسط پی پل برسی نشود و شما را مسدود نکند.

 

ویژگی های درگاه پی پل

درگاه پرداخت پی پال برای سایت

یکی از ساده ترین و سریع ترین راه های برای خرید های اینترنتی، استفاده از درگاه پی پال است، بسیاری از سایت های فروشگاهی برای پرداخت وجه و مسیر خرید آنلاین انتخاب کرده اند و ویژگی های درگاه پی پال عبارت است از:

  1. منعطف بودن جهت صاحبان کسب و کار: بسیاری از کسب وکار های کوچک به دلیل کارمزد بسیار کم پی پال می توانند به راحتی از این درگاه استفاده کرده و به حساب های بانکی متصل باشند.
  2. سریع ترین زمان: پول در پی پال به صورت آنی و لحظه ای پرداخت می شود و حسابشان به حساب های بانکی متصل است.
  3. کارمزد پایین: در قسمت بالا هم اعلام کردیم که کامرزد آن بسیار پایین است.
  4. پرداخت ایمن: پی پال یکی از امن ترین درگاه حساب های بین المللی محسوب میشود که می تواند خیال شما را از بابت تراکنش های مالی بسیار راحت کند.
  5. رعایت حریم خصوصی: پی پال حریم خصوصی افراد را کاملا رعایت می کند. هیچ فروشگاه آنلاینی، دسترسی به مشخصات حساب خریداران نخواهد داشت.

مزیت درگاه پرداخت PayPal

درگاه پرداخت پی پال برای سایت

با استفاده از درگاه پرداخت پی پال می توان از مزایای ویژه این درگاه بهرمند شد. Pay flow برای تراکنش هایی که انجام می شود فقط 0.3 دلار بابت کارمزد ثابت منظور می نماید که این رقم از کمترین نرخ کارمزد محسوب می شود، دارندگان درگاه بابت تراکنش های آنلاین کارمزدی معادل 4.4 درصد را دریافت خواهد کرد. در این مطلب از سایت خدمات دلاری ارزی پی در مورد درگاه پرداخت پی پال برای سایت توضیح دادیم.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط