دوشنبه 26 اردیبهشت 1401

کیف پول پی پال

مقالات پی پال
کیف پول پی پال
کیف پول پی پال

پی پال گزینه اي از روش های موجود برای پرداخت آنلاین و انتقال پول به سرتاسر جهان میباشد. اسم دیگری که برای این درگاه آنلاین انتخاب کرده اند، کیف پول پی پال یا کیف پول الکترونیکی میباشد. این مطلب از فروشگاه اینترنتی ارزی پی برای شماست به این دلیل که مخاطب می‌تواند با افتتاح این حساب، آن را به هر مقداری که نیاز داشت و با هر ارزی که دلخواهش بود شارژ کند.

سؤالی که زیاد پیش می‌آید و پرسیده می‌شود این است که انواع کیف پول پی پال چیست. لازم به ذکر است که پیش از آنکه شما بتوانید از فواید این نوع حساب استفاده کنید و بهره ببرید، لازم است یک اکانت پی پال داشته باشید یا بسازید. به طور کلی بخاطر تحریم‌هایی که ایران در آنها قرار دارد، افتتاح کردن حساب پی پال برای اشخاصی که در ایران زندگی می‌کنند ممکن نیست. به این دلیل که به محض وارد شدن به سایت، پی پال آی پی ایران را شناسایی میکند و شما بلاک میشوید. با این حال، راه هایی برای دور زدن تحریم‌ها و به کارگیری قابلیت‌های مختلف انواع حساب پی پال برای ایرانیان وجود دارد.

پی پال روشی بسیار آسان و امن برای جا به جایی و انتقال پول می باشد.

کیف پول پی پال راهی امن و اسان برای انتقال پول

روش شارژ کردن کیف پول پی پال

به طوری وقتی شما حساب پی پال می‌سازید، بعد از آنکه حساب شما ایجاد شد، موجودی آن 0 خواهد بود. شما می‌توانید آن را به مقدار دلخواه، با هر یک از ارزهایی که توسط پی پال پشتیبانی می‌شوند، شارژ کنید و از آن استفاده نمایید.

و همان‌طور که ذکر شد، نام دیگر پی پال، کیف پول الکترونیکی میباشد. وقتی که شما حساب پی پال را با هر یک از ارزهای مختلف شارژ کنید، اصطلاحا می‌توانید بگویید که از یکی از انواع کیف پول‌های پی پال استفاده کرده‌اید.

شارژ کردن کیف پول پی پال به روش های مختلفی انجام می شود این بسته به نیاز کاربر دارد که می خواهد چه ارزی را در کیف پول الکترونیکی خود جای دهد.

ارز هایی که برای شارژ کردن کیف پول پی پال استفاده می شوند.

هرزمان در عبارات روزمره واژه کیف پول به گوش ما بخورد، ناخودآگاه به یاد پول و اسکناس می‌افتیم. اسکناس ها و پولهایی که در زندگی روزمره ما، همگی از نوع ریال اند. و واضح و مبرهن است که برای هزینه‌هایی که در ایران انجام می‌دهید هیچ نیازی به اسکناس هایی مثل دلار و یورو و پوند و انواع مختلف ارزهای خارجی نخواهید داشت. اما وقتی که حرف سر کیف پول‌های دیجیتالی، کیف پول الکترونیکی و یا کیف پول پی پال است، شما به ارزهای خارجی خواهید افتاد.

این بسته به نیاز کاربران دارد که هر کیف پول الکترونیکی چه ارزی را درون خود جای بدهد. وقتی که خریدآنلاین می‌کنید و نیاز دارید پولی را برای دوست یا آشنای خود به آن سر دنیا واریز کنید، قطعا به یک کیف پول الکترونیکی نیازمندید تا بتوانید مانند یک کیف پول حقیقی دست خود را داخل کیف پول کرده، پول را دربیاورید و آن را به جایی که می‌خواهید ارسال یا پرداخت کنید. اما این عمل به جای دست بردن در کیف پول واقعی، با اتمام چند دانه کلیک ساده قابل انجام است. کیف پول‌های الکترونیکی دارای انواع مختلفی هستند. در این بین پی پال (PayPal) و کیف پول پی پال و انواع آن بسیار فراگیر اند.

شما می توانید برای شارژ کردن کیف پول پی پال خود در ارزی پی از دلار کسور های زیادی استفاده کنید

دلار کشورهایی که پی پال می پذیرد!

انواع کیف پول پی پال

پی پال از سیستم‌های پرداخت الکترونیکی به شمار می‌رود که مزایای بسیار زیادی دارد. مثلا اینکه این درگاه می‌تواند از کیف پول‌هایی مختلف، بر اساس نیاز و انتخاب کاربر پشتیبانی کند. کیف پول‌هایی با انواع ارزها مثل یورو، پوند،دلار کانادا، دلار امریکا، دلار استرلیا، دلار نیوزلند، دلار هنگ کنگ، دلار سنگاپور، روبل روسیه، فرانک سوئیس، ین ژاپن، کرون سوئد، کرون دانمارک، کرون نروژ، لیر ترکیه، رینگت مالزی و غیره. تمامی این کیف پول‌ها قابل شارژ شدن هستند که در ارزی پی شما به آسانی قادر به شارژ کیف پول پی پال خود با ارز دلخواه‌تان خواهید بود.

توجه داشته باشید:

  • وقتی پول‌ها را به صورت چند ارز می‌پذیرید، در موجودی حساب و کیف پول پی پال خود چندین ارز خواهید داشت.
  • وقتی یک شخص پولی را به شکل ارزی که شما پذیرفتید واریز می‌کند، پول به طور خودبخودی در موجودی حساب شما به شکل همان ارزی که پذیرفتید نمایان خواهد شد.
  • زمانی که یک شخص پولی را به شکل ارزی که شما قبلا آنرا قبول نکرده اید واریز کند، یک نامه الکترونیکی یا ایمیل برای شما فرستاده خواهد شد که برای شما گذینه های موجود را نمایش دهد. اینکه انتخاب کنید پرداخت را دریافت کنید و یا آنرا رد کنید.
  • واحد پول اصلی شما در کیف پول پی پال خود، همان ارزی به حساب می‌آید که برای ارسال پرداخت و همچنین درخواست پرداخت استفاده کرده و میکنید. برای اطلاعات بیشتر به سایت ارزی پی مراجعه کنید تا توسط همکاران ما راهنمایی شوید.
کیف پول پی پال را دریافت کنید و به جا به جایی پول خود را به راحتی انجام دهید.

واحد پول شما در پی پال چه خواهد بود؟!

خلاصه مطالب

همانطور که گفته شد کیف پول پی پال ارز های زیادی را پشتیبانی می کند که شما می توانید بسته به نیاز خود در ارزی پی آن را شارژ نمایید. پی پال یک کیف پول الکترونیکی عالی برای نقل و انتقال پول می باشد که برای استفاده از خدمات آن همین الان وارد حساب آن شوید و در افتتاح این حساب تعلل نکنید! شما برای دریافت خدمات افتتاح حساب پی پال می توانید به وبسایت ارزی پی مراجعه کنید.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط