دوشنبه 26 اردیبهشت 1401

تهیه مستر کارت

مقالات، مقالات مستر کارت، وبلاگ
تهیه مستر کارت
تهیه مستر کارت

تهیه مستر کارت یکی از بهترین روش ها برای انجام راحت مبادلات مالی با کشورهای خارجی است. این نوع کارت های اعتباری برای کسانی که قصد مسافرت خارجی دارند و همچنین کسانی که قصد تبادل ارزی در داخل کشور دارند، از بهترین نوع کارت است. در ایران به دلیل تحریم ها داشتن این نوع کارت ها چالش برانگیز است؛ در ادامه از سایت خدمات ارزی، ارزی پی در مورد نحوه تهیه مستر کارت در ایران را برای شما توضیح می دهیم.

  مستر کارت چیست؟

Master Card یکی از چهار شبکه بزرگ پرداخت است که این شرکت با موسسات مختلف در سراسر دنیا برای ارائه پرداخت در شبکه بین المللی همکاری می کند. این نوع کارت ها برای پردازش تمام تراکنش ها استفاده می شود و در انواع گوناگون اعتباری، نقدی و پیش پرداخت است. برای آشنایی بیشتر به مقاله ” انواع مستر کارت ” مراجعه کنید.

کارت های موجود در شبکه با توجه به نوع ارائه آن و توافق نامه های آن روش های ارتباطی گوناگونی دارد. دریافت مستر کارت برای ایرانیان مانند بقیه کشورها و از طریق مراجعه به بانک نیست. در ادامه شما را با روش تهیه مستر کارت مجازی و فیزیکی در ایران از طریق شرکت های واسط بیشتر آشنا می کنیم.

تهیه مستر کارت در ترکیه

یکی از رایج ترین روش ها برای دیافت کارت های اعتباری مانند ویزا کارت و مستر کارت است. افراد برای تهیه مستر کارت فیزیکی می توانند اقدام به افتتاح حساب در بانک های ترکیه کنند. همچنین شما از طریق خدمات آژانس های مسافرتی از خدمات بانکدار ترکیه بدون نیاز به داشتن اقامت می توانید از خدمات آن استفاده کنید.

مدارک لازم برای درخواست مستر کارت

شما برای دریافت کارت مستر به مدارکی مانند افتتاح حساب در یک بانک نیاز دارید. این مدارک شامل موارد زیر می شود:

  • عکس کارت ملی
  • یک قطعه عکس
  • عکس پاسپورت از صفحه اول و صفحه اعتبار آن یا ترجمه رسمی شناسنامه
  • عکس کارت بانکی  ( نام و 4 رقم آخر نام درج شده روی کارت)

البته لازم به ذکر است که دریافت کارت مستر از شرکت های واسط مانند ارزی پی فقط نیاز به پر کردن درخواست آنلاین و تکمیل فرم و پرداخت مبلغی مشخص است. بعد از گذشت مدت زمان مشخص کارت شما به نام تان صادر می شود.

مدت زمان تهیه Master Card

این مورد با توجه به شرایط و قوانین هر شرکتی متفاوت بوده و بعضی از شرکت ها در کوتاه ترین زمان این کار را انجام می دهند، اما شرکت های نیز هستند که بیشتر از هفت روز کاری به زمان نیاز دارند. البته اگر شما اقدام به خرید مستر کارت فیزیکی کنید، برای تحویل آن باید مدت زمان بیشتری صرف شود. اما خرید مستر کارت مجازی که برای انجام خریدهای اینترنتی بهترین نوع هستند، بیشتر از یک شبانه روز زمان نمی خواهند. در این میان سایت ارزی پی به عنوان شرکت واسط خدمات مالی بین المللی و ارزی در کوتاه ترین زمان بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهد.

مقاله پیشنهادی : چگونه مستر کارت تهیه کنیم؟

آسان ترین روش تهیه مستر کارت در ایران

ایرانیان به دلیل وجود تحریم های مالی و اقتصادی قادر به متصل شدن به شبکه انتقال پول بین المللی نیستند و کارت های اعتباری در داخل کشور قابل استفاده بوده و بیرون از مرزهای ایران استفاده ای ندارد. در حال حاضر خیلی از ایرانیان برای انجام هر نوع فعالیت بانکی و ارزی در خارج از کشور یا برای خریدهای اینترنتی از فروشگاه های خارجی با چنین مشکلات ابتدایی نقل و انتقال پول روبرو هستند. در این میان شرکت های واسط مانند سایت ارزی پی به رفع این نوع تحریم های بانکی پرداخته اند. شما با مراجعه به سایت این مجموعه می توانید اقدام به تهیه مستر کارت مجازی و فیزیکی در ایران کنید.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط