دوشنبه 26 اردیبهشت 1401

انتقال از پی پال به وب مانی

مقالات پی پال، مقالات وب مانی
انتقال از پی پال به وب مانی
انتقال از پی پال به وب مانی

انتقال از پی پال به وب مانی چالشی است که کاربران و افراد بسیاری را به خود درگیر کرده است. این روزها جهت خرید کردن از سایت‌ ها و فروشگاه های خارج کشور لازم است که در شرکت‌های گوناگون حساب داشته باشید. زیرا هر یک از سایت ها از برخی درگاه‌ها پشتیبانی می‌کنند. همچنین به غیر از این مسئله، ساختن و داشتن حساب در هرکدام از شرکت‌ها،‌ با اصول، ضوابط و محدودیت‌ های زیادی همراه میباشد؛ به همین خاطر و مسائل دیگر شاید بعضی وقت ها شخص کاربر ناچار باشد موجودی حساب خود را به حساب دیگری انتقال بدهد. سوال این است که انتقال دارایی موجود در حساب پی ‌پال به وب مانی چطور انجام می‌شود. در ادامه به جزئیات انتقال از پی پال به وب مانی میپردازیم، پس تا انتهای این مطلب با ارزی پی همراه باشید.

پی پال چیست؟

پیپال یک شرکت آمریکایی است که یکی از معتبر ترین کیف پول های الکترونیکی در دنیا به‌حساب می‌آید. این کمپانی برای جلوگیری از کلاهبرداری و دزدی از راه تراکنش های خود، نظارت بسیار شدیدی بر آن ها اعمال کرده است. این بررسی های با دقت از سمتی اعتبار تراکنش از طریق این درگاه را بالا می‌برد و از سمت دیگر، ریسک انجام کار با آن نیز بیشتر کرده است. زیرا Paypal بعضی از تراکنش ها را مشکوک شناسایی کرده و آن ها را به صورت خودبخودی hold می‌کند یا حتی امکان دارد اکانت را لیمیت کند. نکته منفی این جریان عدم ارائه هیچگونه توضیحی به کاربر میباشد. این موردی است که کاربران به صورت بین المللی با این شرکت دارند و در ایران بسیار شدید تر هستند. و همین موضوع دلیل اصلی تقاضاها برای انتقال از پی پال به وب مانی است.

وبمانی چیست؟

برای اینکه درباره انتقال از پی پال به وب مانی بدانیم بهتر است وبمانی را نیز بشناسیم. وبمانی یک شرکت پرداخت آنلاین روسی میباشد. این شرکت از سال 1998 شروع به فعالیت کرده و رقیب جدی و بزرگی برای پیپال میباشد. وبمانی هم توانسته است به شهرتی جهانی دست پیدا کند اما اکثر کاربرد آن در سایت های روسی است. وب مانی اکانت های متنوعی به کاربران خود ارائه می‌کند که هر یک سطح بالاتری در مقایسه با دیگری دارد. به نوه‌های مختلف کیف پول وب مانی پاسپورت وبمانی می‌گویند. جهت ارتقا دادت حساب وبمانی خود به سطح بالاتر لازم است سطح اهراز هویت اکانت خود را بالا ببرید.

تبدیل پی ‌پال به وب مانی چطور انجام می‌شود؟

جای تاسف است که هیچ راه مستقیمی جهت انتقال از پی پال به وب مانی یا برعکس آن موجود نیست. در نتیجه لازم است از راههای غیر مستقیم وارد عمل شد. چیزی که لازم است انجام دهید این میباشد که اول دلار پی ‌پالتان را به ریال تبدیل کنید،‌ بعد ریال را به ارز مورد نظرتان تبدیل کرده و سپس به حساب پرکفت مانی واریز بفرمایید.

جهت انجام این روند لازم است که به سراغ شرکت‌هایی بروید که خدمات صرافی آنلاین و همچنین پرداخت‌های ارزی را در موسسه خود به انجام می‌رسانند. ما پیشنهاد میکنیم از خدمات ارزی پی استفاده کنید. شما خیلی راحت تر و سریع تر از چیزی که فکرش را میکنید، خواهید توانست با کمک این مجموعه، دلار پی ‌پال خود را به ارز مورد نظرتان در وب مانی تبدیل کنید.

سخن نهایی

وقتی حرف از پی‌ پال است، بسیاری از کاربران ایرانی به دلیل وجود احتمال بلاک شدن حساب پی پالشان و تحریم‌های اعمال شده از سمت این شرکت ترجیح می‌دهند که در صورت امکان حساب پی‌پال‌شان را خالی کرده و پول‌ های خود را به حسابی انتقال دهند که خطر و احتمال بلاک شدن آن را تهدید نکرده و جایی برای نگرانی نباشد. انتقال از پی پال به وب مانی به این دلیل انجام می‌شود.

هرچند انجام این کار نیازمند پرداخت کارمزد میباشد، که البته که لزوم زیادی بر آن وجود ندارد اما با این حال، بسیاری از کاربران دادن کارمزد اندک را به وجود ریسک بلاک شدن تمام دارایی‌شان ترجیح می‌دهند و افراد زیادی وب مانی را برای انتقال پول‌های خود و جایگزین پی ‌پال برمی‌گزینند. همانطور که می‌دانیم، پی پال و وب مانی هرکدام برتری ها و خصوصیات خاص خود را دارند. این کاربر است که باید تشخیص دهد کدام مزایا و معایب این حساب ها برایش اهمیت بیشتری دارند. بعد از تصمیم گرفتن در این باره قادر هستید از راه صرافی‌های آنلاین، مثل سایت ارزی پی، به تبدیل پی پال به وب مانی یا برعکس بپردازید.

منبع : ictsd.org

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط