دوشنبه 26 اردیبهشت 1401

انواع کارت های ویزا

مقالات ویزا کارت، وبلاگ، ویزا و مهاجرت
انواع کارت های ویزا
انواع کارت های ویزا

ویزا یک شرکت چند ملیتی است که در ایالات متحده آمریکا مستقر است و خدمات مالی را به مردم در سراسر جهان ارائه می دهد. این شرکت انتقال وجوه را برای مردم در سراسر جهان از طریق کارت های اعتباری ، کارت های بدهی و کارت های هدیه VISA  امکان پذیر می کند. این شرکت در فوسترسیتی کالیفورنیا  قرار دارد و معمولا توسط کارت های اعتباری و نقدی و با نشان تجاری ویزا کارت انجام می شود، ویزا کارت مشهور ترین و موفق ترین شبکه تبادل اطلاعات بانکی دنیا می باشد. در مقاله انواع کارت های ویزا در سایت خدمات پرداخت ارزی، ارزی پی  به برسی انواع کارت های اعتباری کلاسیک ویزا کارت و شبکه ویزا، چگونگی تهیه کارت ویزا و ویزا در کجا پذیرفته می شود.

 

 

انواع کارتهای اعتباری کلاسیک ویزا

 

این شکل ازکارت در میان کارتهای اعتباری پرکاربرد در جهان است که در 24 نوع مختلف و با مزایای متفاوت توسط ویزا ارائه می شود. در ادامه به برسی انواع کارت های ویزا گلد یا طلایی و پلاتینیوم و… می پردازیم پس با ما همراه باشید. همچنین می توانید با در سایت ارزی پی شارژ ویزا کارت تهیه کنید.

 

کارت Visa Gold:

 

این کارت امکان دسترسی به خط اعتباری بالاتر را برای کاربران و همچنین دسترسی به پرداخت پول نقد هنگام مسافرت را فراهم می کند. با این کارت، در طول سال از کمک های حقوقی و مسافرتی و پزشکی برخوردار خواهید بود. همچنین در زمان سفرها ، صرف غذا و خرید از خرده فروشی ها مانند آمازون در سراسر جهان به شما پیشنهادات ویژه ای داده می شود. شما می توانید در صفحه خدمات و با رفتن به قسمت ویزا کارت مجازی به راحتی سفارشات خود را در خارج از کشور انجام دهید.

 

کارت ویزا پلاتینیومVisa Platinum:

 

 

شما به عنوان یک دارنده این نوع از کارتهای ویزا طیف وسیعی از مزایا و پاداش ها را دریافت خواهید کرد. این کارت توسط بازرگانان و فروشندگان در سراسر جهان به طور گسترده ای پذیرفته می شود. با داشتن این کارت می توانید از پیشنهادات مختلف تخفیفی برای هتل های منتخب و لوکس ، فروشگاه های خرده فروشی لوازم الکترونیکی ، فروشگاه های پزشکی و غیره بهره مند شوید.شما می توانید در سایت خدمات ارزی ارزی پی به صدور کارت فیزیکی ویزا اقدام نمایید.

 

 

کارت Visa Signature

 

با در دست داشتن کارت Visa Signature، تعدادی مزایا و خدمات از طرف بانک صادر کننده به شما تعلق می گیرد. کارت Signature در سراسر جهان پذیرفته شده است و خدمات 24 ساعته در 7 روز هفته را به شما ارائه می دهد. طیف گسترده ای از پیشنهادات از جمله مزایای هتل ، مزایای سفر و همچنین مزایای خرید به دارنده کارت ارائه می شود. شما می توانید حتی کارت فیزیکی یک بار شارژ ویزا داشته باشید و می توانید به سفر های خارج از کشور رسیدگی کنید.

 

 

کارتVisa Infinite

 

این یک کارت اعتباری فوق العاده است که توسط ویزا ارائه می شود. این کارت طیف گسترده ای از مزایا را ارائه می دهد و از جمله مزایای خرید ، مزایای صرف غذا و همچنین هتل و مسافرت می باشد. کارت Infinite یک کارت اعتباری پذیرفته شده جهانی است که  با داشتن آن خدمات اضطراری ثابت در تمام موارد اضطراری  مانند هزینه تاخیر پروازها و یا ماندن در جاده در دسترس است. شما حتی میتوانید پرداخت با درگاه ویزا را هم در سایت ارزی پی داشته باشید برای کسب اطلاعات بیشتر به خدمات ما مراجعه کنید.

 

 

شبکه ویزا (Visa network)چیست؟

 

سازمانی است که پردازش پرداختهایی را که با کارتهای اعتباری و بدهی صادر شده توسط شرکت ، بین بانکهای اصلی صادر کننده کارت  و بانک مشتری صورت می گیرد ، امکان پذیر می کند.

ویزا همچنین به عنوان یک شبکه تسویه حساب برای بانکهایی که کارتها را صادر می کنند کار می کند و قسمت کمی از پول را به عنوان هزینه پردازش برداشت می کند.امنیت پرداخت های انجام شده از طریق شبکه ویزا به صورت آنلاین تضمین می شود.

 

 

ویزا کجا پذیرفته می شود؟

 

کارت های اعتباری و اعتباری ویزا در بیش از 200 کشور در سراسر جهان توسط بازرگانان به عنوان روش پرداخت پذیرفته می شوند. کارت اعتباری ویزا به عنوان ارتباط پرداخت بین موسسات مالی ، مشاغل ، بازرگانان و دولت عمل می کند.

 

 

چگونه می توان کارت ویزا دریافت کرد؟

 

برای درخواست کارت ویزا ، به وب سایت خدمات ارز های بین الملل سایت ارزی پی مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت کنید و در صورت داشتن هرگونه ابهامی با شماره تلفن های 02166464168 یا 02166463759 تماس حاصل فرمایید.

 

 

چند کارت ویزا وجود دارد؟

 

تعداد کارتهای ویزا اعم از بدهی یا اعتباری به بانک بستگی دارد. هر بانک تعداد متفاوتی کارت اعتباری یا بدهی ویزا را ارائه می دهد. تعداد کارتهای زیر مجموعه خرید با کارتهای صادر شده در گروه سبک زندگی یا دسته سفر متفاوت خواهد بود.

 

در مقاله انواع کارت های ویزا در سایت خدمات پرداخت دلاری ارزی پی   در رابطه با تنوع ویزا کارت صحبت پرداختیم و شما برسی انواع کارت های اعتباری کلاسیک ویزا کارت و شبکه ویزا، چگونگی تهیه کارت ویزا و ویزا در کجا پذیرفته می شود کاملا متوجه شدید و امیدواریم توانسته باشیم به شما کمک کرده باشیم تا بتوانید اطلاعات جامع و مفیدی بدست آورده باشید.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط