دوشنبه 7 شهریور 1401

upwork چیست؟

مقالات، مقالات ارز دیجیتال
upwork چیست؟
upwork چیست؟

upwork چیست: آپ ورک بزرگترین محل کار آنلاین جهان است که سالانه 3.5 میلیون شغل به ارزش یک میلیارد دلار در آن پست می شود. Upwork تقریباً 10 میلیون فریلنسر و 4.5 میلیون مشتری ثبت شده دارد. مشتریان می توانند از طریق پلتفرم Upwork با فریلنسرها مصاحبه، استخدام و کار کنند.

این شرکت دارای یک پلت فرم چت بلادرنگ است. این تسهیلات به مشتریان کمک می کند تا در مدت زمان بسیار کوتاهی فریلنسرها را پیدا و استخدام کنند. هیچ منطقه زمانی و موانع جغرافیایی وجود ندارد و مشتریان می توانند به راحتی به استعدادهای جهان دسترسی داشته باشند. در این مطلب وبسایت ارزی پی شما را با خرید اکانت و ثبت نام در آپ ورک، دریافت پول از و ثبت نام در سایت upwork اشنا می کنیم.

upwork چیست؟

آپ فرم یکی از بزرگترین پلتفرم های فریلنسینگ است. فریلنسرها اقدام به ثبت نام در آپ ورک می کنند و نمایه ای ایجاد می کنند که مهارت های شما را برجسته می کند. مشتریان (صاحبان کسب و کار، افراد استارتاپ، کارآفرینان و غیره) زمانی که برای انجام کار به کمک نیاز دارند، مشاغل خود را در Upwork پست می کنند.

آشنایی با نحوه کار سایت می تواند در ابتدا کمی مبهم باشد اما با ادامه استفاده از آن آسان تر می شود. مانند بسیاری از سایت های فریلنسری، کار پیدا کردن مشتریان برای خود همه بر عهده شماست. مشتریان معمولاً کارهایی را که می خواهند انجام دهند پست می کنند. سپس با ارسال یک پیشنهاد به مشتری، برای مشاغلی که می خواهید روی آنها کار کنید، پیشنهاد می دهید.

مزایای upwork چیست؟

همه متخصصان واجد شرایط با مربیان استعداد همکاری می کنند تا در Upwork ثبت نام کنند، مهارت های خود را در بخش های پرتقاضا ایجاد کنند و از نکات برندسازی شخصی برای ایجاد پروفایل های آنلاین قوی استفاده کنند. این موارد به آنها کمک می کند تا در هنگام درخواست برای نقش در شرکت هایی که به دنبال استعدادهای درجه یک هستند، برجسته شوند.

در ادامه مطلب upwork چیست؛ می گوییم که همچنین به ابزارهای آموزشی و توسعه حرفه ای دسترسی خواهید داشت و یاد خواهید گرفت که چگونه به یک فریلنسر موفق تبدیل شوید. Upwork و Tent برای تطبیق فریلنسرهای بیکار با فرصت‌های شغلی و شرکت‌های هیجان‌انگیز در پلتفرم شغلی آنلاین Upwork کار خواهند کرد.

علاوه بر این، فریلنسرها می‌توانند در آزمون‌های گواهینامه مهارت شرکت کنند و نامزدهای واجد شرایط، نشان‌های Upwork را دریافت خواهند کرد که نشان‌دهنده تخصص در آن زمینه‌ها است. بنابراین، می‌توانید از میان جمعیت متمایز شوید و شانس خود را برای استخدام توسط یک مشتری برتر به شدت افزایش دهید.

ثبت نام در سایت upwork چگونه است؟

تبدیل شدن به یک فریلنسر موفق زمان می‌برد؛ اما این برنامه به آن ها اجازه می دهد که تا ضمن توسعه مهارت‌های حرفه‌ای خود، درآمد ثابتی کسب کنند. Upwork و شرکای آن همچنین برای کمک به شرکت هایی که سعی دارند این فریلنسرهای بیکار را در نیروی کار خود ادغام کنند، همکاری خواهند کرد. بنابراین، شرکت ها و فریلنسرها می توانند به صورت هم افزایی کار کنند و از یکدیگر سود ببرند.

آپ ورک چیست

حال که با upwork چیست؛ آشنا شدید اگر شما یک فریلنسر بدون کار هستید که به دنبال استفاده از این فرصت هستید،می توانید مراحل زیر را برای ثبت نام در آپ ورک پیش برید:

 1. به وب سایت Upwork بروید؛
 2. با استفاده از آدرس ایمیل کاری، Apple یا حساب Google خود ثبت نام کنید؛
 3. مشخصات شخصی خود را وارد کنید؛
 4. نمایه کاری خود را تنظیم کنید؛
 5. مهارت ها و صلاحیت های حرفه ای خود را مشخص کنید؛
 6. سبد خود را بسازید؛
 7. نمایه را تنظیم کنید؛
 8. به جلسات آموزش مهارت های تخصصی در زمینه تخصصی خود دسترسی داشته باشید؛
 9. خدمات اجتماعی ضروری را در اطراف خود بیابید.

روش های دریافت پول از upwork

upwork چیست: پول را می توان به روش های مختلف برداشت کرد. حداقل دو روش برداشت برای وجوه توزیعی باید اضافه شود تا در صورت وجود هر گونه مشکل، روش دوم بتواند پشتیبان باشد. قبل از شروع اولین قرارداد، تنظیم برداشت باید انجام شود.. پرداخت مستقیم نقض مقررات در Upwork است. در دسترس بودن روش برداشت بستگی به این دارد که فریلنسر به کدام کشور تعلق دارد. روش های زیر برای برداشت پول مناسب هستند:

 • پی پال
 • مستر کارت Payoneer
 • حواله بانکی محلی
 • انتقال سیم

با توجه به تحریم های که علیه ایرانیان است؛ شما می توانیداز طریق شرکت های واسط مانند ارزی پی اقدام به دیافت پول از اپ ورک نمایید.

نتیجه گیری

آپ ورک یک پلت فرم فریلنسینگ آمریکایی است که به عنوان واسطه بین مشاغل و فریلنسرها عمل می کند. به‌عنوان بزرگ‌ترین پلت‌فرم آنلاین، فرصت‌هایی را برای بسیاری از فریلنسرها ایجاد کرده است تا شغل پیدا کنند و منبع درآمد قانونی داشته باشند. در این مطلب از سایت خدمات بین المللی ارزی پی به طور کامل در مورد این که چگونه در upworkکار کنیم، ثبت نام در سایت و دریافت پول از upwork چیست و خرید اکانت اپ ورک توضیح دادیم.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط