دوشنبه 26 اردیبهشت 1401

پی پال هکی چیست؟ آیا امنیت دارد؟

مقالات پی پال، وبلاگ
پی پال هکی چیست؟ آیا امنیت دارد؟
پی پال هکی چیست؟ آیا امنیت دارد؟

پی پال هکی چیست؟ آیا امنیت دارد؟ یکی از موضوعاتی است که به شدت محبوب شده و خیلی از افراد سودجو سعی دارند تا با استفاده از این کلمات کلاهبرداری کنند، ما در مقاله پی پال هکی چیست؟ در سایت خدمات ارزی و دلاری ارزی پی سعی داریم تا به شما کمک کنیم که موضوعاتی از قبیل: پی پال هکی چیست؟ برنامه کرک شده پی پال، امنیت پی پال، اقدامات لازم برای بالا بردن امنیت و… را بیاموزید و اطلاعات مفیدی از آن کسب کنید.

 

 

امنیت پی پال و خدمات اینترنتی پی پل

با وجود تکامل تکنولوژی و استفاده بسیار زیاد کاربران از اینترنت و گوشی های هوشمند تعداد شرکت هایی که خدمات اینترنتی ارائه میدهند نیز هر روز در حال افزایش می باشد. بدون شک، حرکت جهان به سوی استفاده بیشتر از شبکه جهانی اینترنتی فواید بسیار عالی و زیادی دارد.

اما اینترنت خالی از اشکال نیست؛ امنیت اطلاعات و دارایی کاربران موضوع مهمی می باشد که متاسفانه بعضی اوقات توسط هکرها و بد افزار ها مورد تهدید واقع می شود. ممکن است شما هم جز کسانی باشید که اطلاعات شخصی و سو استفاده از اطلاعات شما شده باشد.

باید بدانید پی پال (PayPal) با وجود تمامی اقدامات امنیتی باز هم کاملا امن نیست چرا که هکرها باز هم راهی برای نفوذ پیدا می کنند و اطلاعات کاربران را می دزدند در ادامه به برسی دقیق چگونگی عدم هک شدن حساب کاربری تان می پردازیم.

 

 

2 برنامه کرک پی پال که نمی شناسید…!

 

PayPal Money Maker

 

این نرم افزار ادعا می کند که می تواند به کاربرانش پی پال رایگان بدهد. اما اینکه  واقعا چرا باید کسی چنین کاری کند جای سوال می باشد. این نرم افزار کاملا غیر قانونی و غیر مجاز است و به شدت مراقب حساب های پی پالتان باشید.

 

 

PayPal Money Adder

 

این نرم افزار یکی دیگر از نرم افزار هایی می باشد که ادعا می کند به کاربرانش پول رایگان می دهد. کارکردن با این نرم افزار به شدت راحت است و فقط لازم است نرم افزار را روی تلفن یا رایانه ای نصب کنید و اطلاعات درخواست شده را وارد کنید. حالا همه چیز آمادست تا پول به حسابتان واریز شود.

مطمئنا شما هم چنین چیزی را باور نمیکنید در واقع هیچ پولی به حساب شما واریز نمی شود بلکه با وارد کردن اطلاعات حساب پی پال خودتان زمینه سو استفاده از موجودی کارتتان را برای مجرمان سایبری فراهم می کنید

 

 

اقدامات مهم برای جلوگیری هک پی پال

 

انتخاب پسورد مناسب

 

انتخاب پسورد مناسب از مهم ترین اقدامات برای افتتاح حساب پی پال است. از رمز های ساده مانند تاریخ تولد یا شماره موبایل یا شماره ملی و حتی رمز های بانکی مثل: 1111 (چهارتا یک) استفاده نکنید چون به سادگی حسابتان مورد سو استفاده قرار می گیرد.

 

 

برسی مرتب حساب پی پال

 

کاربرانی وجود دارند که میزان تراکنش آن ها به شدت بالا می باشد. این کاربران به خاطر حجم بالایی که بخاطر معاملات دارند اگر درصدی از حساب مالی شان کم شود اصلا متوجه نمی شوند، هکر ها از این موضوع سو استفاده کرده و با شناسایی چنین افرادی چند وقت یک بار مقداری از موجودی این افراد به طوری که متوجه نشوند بر میدارند. پی پال هکی چیست؟ آیا امنیت دارد؟ موضوع این مقاله از سایت ارزی پی بود.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط