دوشنبه 26 اردیبهشت 1401

ویزا کارت PayWave چیست؟

مقالات ویزا کارت، وبلاگ
ویزا کارت PayWave چیست؟
ویزا کارت PayWave چیست؟

ویزا کارت PayWave چیست؟، این موضوعی است که امروز در درگاه خدمات دلاری ارزی پی در مورد آن صحبت می کنیم. PayWave ویزا کارت یکی از روش های جدید پرداخت بدون تماس می باشد. آخرین تکنولوژی پرداخت ویزا PayWave است. این یک روش پرداخت ساده، امن و سریع برای معاملات 0 تا 100 دلاری می باشد که این تکنولوژی باعث می شود تا صاحبان کارت ها کارت خود را نزدیک دستگاه POS بدون تماس و با نزدیک کردن کارت تا میزان 100 دلار را می توانند خرید کنند.

این کارت ها دارای آنتن کوچکی می باشد که به صورت یک تراشه در کارت جاسازی شده و به دستور العمل های پرداخت از طریق ترمینال کارت فرمان می گیرند.

چگونه از Visa PayWave استفاده کنیم؟

شما می توانید با معاملات PayWave با نگه داشتن کارت خود تا فاصله 5 سانتی متری از دستگاه POS در صورت برقراری ارتباط کامل با دستگاه POS چهار چراغ سبز برای شما ظاهر می شود که مدت زمان برقراری این ارتباط نیم ثانیه می باشد. پس از آن که شما چهار چراغ سبز را دیدید می توانید کارت خود را بردارید معامله انجام شده است

مزایای ویزا کارت PayWave چیست؟

با توجه به زمان معامله کوتاه تر و زمان انتظار کوتاه، موجب صرفه جویی زمان در خرید و فروش خواهد شد

تفاوت بسیار زیادی بین PayWave و Visa Easy Payment Services  وجود دارد.

payWave:

  • محدودیت تراکنش تا 100
  • تماس کارت با دستگاه Pos وجود ندارد.
  • برای تأیید معامله هیچ پین یا امضا لازم نیست

Visa Easy Payment Service:

  • برای معاملات زیر 35 دلار اعمال می شود
  • برای تأیید معامله هیچ پین یا امضا لازم نیست
  • انجام معاملات با کشیدن کردن کارت به ترمینال

به خاطر داشته باشید که استفاده از این کارت ها به همان اندازه که می تواند خوب باشد می تواند دردسر ساز هم باشد…! احتمال اینکه هزینه های دیگران از حساب شما کسر شود وجود دارد به همین دلیل هنگامی که این کارت هماهتان است سعی کنید از دستگاه به اندازه کافی فاصله داشته باشید تا صورت حساب دیگران به صورت ناخواسته نپردازید.

فعال سازی حالت payWave چگونه انجام می شود؟

برای فعال سازی این قابلیت، باید یک حساب NetBank داشته باشید. بنابراین یک حساب کاربری ایجاد رده و وارد بخش تنظیمات حسابتان بشوید. بعد از آن تنظیمات امنیتی را انتخاب کرده و این قابلیت را از کارت فعال یا غیر فعال کنید.

مزیت استفاده از ویزا گارت payWave چیست؟

  • امکان بررسی تراکنش های انجام شه با استفاده از digibank
  • پرداخت هزینه های زیر 100 دلار در کوتاه ترین زمان ممکن
  • پرداخت هزینه با استفاده از اپلیکیشن PayWave بدون نیاز به کارت
  • امکان پرداخت با استفاده از تکنولوژی اثر انگشت هوشمند در گوشی های سامسونگ

پس از آنکه شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که به وفور به خارج از کشور سفر می کنید و قصد دارید از ویزا کارت برای پرداخت هزینه هایتان استفاده کنید می توانید از ویزا کارت PayWave استفاده کنید و لطفا تجربه خود را در سایت خدمات ارزی ارزی پی  با این قابلیت ویزا کارت در قسمت کامنت های سایت با ما به اشتراک بگذارید تا بقیه هم از تجربیات شما استفاده کرده و بتوانند به سادگی از این قابلیت استفاده کنند.

 

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط