دوشنبه 17 می 2021

آموزش خرید وب مانی

وبلاگ
آموزش خرید وب مانی
آموزش خرید وب مانی

آموزش خرید وب مانی: کیف پول های دیجیتال، یکی از دسته شرکت هایی هستند که در سال های اخیر طرفداران بسیار زیادی پیدا کردند و در سراسر جهان، مردم برای انجام دادن خرید ها و پرداخت های بین المللی خودشان از این کیف پول ها استفاده می کنند. کیف پول هایی مانند پی پال، وب مانی، پرفکت مانی، مانی گرام، وسترن یونیون و کیف پول های مجازی دیگر.

در میان این کیف پول ها، وب مانی یکی از بهترین هاست که فعالیت خود را در سال ۱۹۹۸ در روسیه آغاز کرده و در سال های اخیر به یکی از محبوب ترین کیف پول های مجازی در ایران تبدیل شده است. در ادامه این مقاله در وب سایت ارزی پی، قصد داریم تا شما را با وب مانی آشنا کنیم و آموزش خرید وب مانی را نیز به شما بدهیم.

 

 

وب مانی چیست؟

 

Web Money یکی از سیستم های خدمات پول اینترنتی در کشور روسیه است که همانطور که گفته شد فعالیت خود را از سال ۱۹۹۸ شروع کرده است و در حال حاضر یکی از بهترین کیف پول های دیجیتال، در جهان است و به دلیل اینکه نیازی به تبعیت از قوانین آمریکا را ندارد و به همین خاطر ایرانی ها میتوانند به راحتی در آن حساب باز کنند و کار های مختلف خود را انجام دهند.

وب مانی اعلام در سال ۲۰۱۷ اعلام کرد که بیش از ۳۶ میلیون کاربر دارد و در بیش از ۱۰۰ هزار فروشگاه اینترنتی، روش پراخت مورد قبولی است و شما میتوانید خرید های بین المللی خود را در آنها با وب مانی انجام دهید.

 

 

انواع ارز های پشتیبانی شده در وب مانی

 

  1. Z-Purse: واحد پولی دلار (WMZ)
  2. E-Purse: واحد پولی یورو (WME)
  3. R-Purse: واحد پولی روبل روسیه (WMR)
  4. U-Purse: واحد پولی گریونا اکراین (WMU)
  5. B-Purse: واحد پولی روبل بلاروس (WMB)
  6. G-Purse: حساب با موجودی طلا (WMG)
  7. X-Purse: واحد پولی خرید بیت کوین (WMX)
  8. H-Purse: واحد پولی بیت کوین کش (WMH)
  9. L-Purse: واحد پولی لایت کوین (WML)
  10. V-Purse: واحد پولی دانگ ویتنام (WMV)

 

 

کارمزد های وب مانی

 

وب مانی یکی از بهترین کیف پول هایی است که است که خدمات ارزی و پولی بین المللی را برای شما انجام می دهد و این کار را با کمترین کارمزد انجام می دهد. کارمزد وب مانی به این شکل است که برای ارسال حواله های مختلف، باید ۰٫۸% کارمزد بپردازید. یعنی اگر ۱۰۰۰ دلار برای کسی حواله ارسال کنید، باید فقط ۸ دلار کارمزد بپردازید. این مقدار کم کارمزد یکی از دلایل محبوبیت بسیار زیاد Web Money است.

 

 

کار با وب مانی در ایران

 

همانطور که گفته شد، وب مانی مال کشور روسیه است و شما می توانید به راحتی در آن اکانت بسازید. شما میتوانید وارد وب سایت وب مانی شوید و یک اکانت برای خود بسازید. اگر هم فکر می کنید که نمی توانید این کار را به تنهایی انجام دهید می توانید هر دو نوع از اکانت های وب مانی را در ارزی پی درست کنید. برای ساخت اکانت وب مانی می توانید به صفحات زیر مراجعه کنید:

انجام دادن کار های دیگری مانند شارژ حساب یا پرداخت های مختلف و همچنین خرید وب مانی از شما نیز در ارزی پی؛ وب سایت انجام خدمات ارزی برای شما انجام می شود و می توانید کار های خود را در سایت ما انجام دهید.

 

 

آموزش خرید وب مانی

 

خرید وب مانی یکی از کار هایی است که شما حتما باید آن را بلد باشید. تصور کنید از راهی در حال کسب درآمد به دلار هستید و پول شما در حساب وب مانی شما قرار می گیرد. حال شما نیاز دارید تا که پولی که در حسابتان است را برداشته و از آن استفاده کنید. چطور باید این کار را انجام دهید؟ در ادامه قصد آموزش خرید وب مانی را برای شما داریم.

شما باید در صفحه خرید وب مانی در ارزی پی، وارد شوید، اطلاعات حساب و مقدار ارزی که قصد خرید دارید را انتخاب کرده و اطلاعات حساب خودتان را وارد کنید. پس از وارد کردن همه این اطلاعات باید دکمه ثبت سفارش را بزنید و سپس پس از مدتی ما با شما در تماس خواهیم بود و از این طریق شما می توانید پولی که در حساب وب مانی خود را دارید را به ریال تبدیل کنید و از آن استفاده کنید.

 

 

در این مقاله در سایت ارائه خدمات پولی اینترنتی ارزی پی، قصد داشتیم تا شما را با وب مانی آشنا کنیم و آموزش خرید وب مانی را نیز به شما داده باشیم.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط