سه‌شنبه 18 مرداد 1401

چگونه یک بیت کوین بدست آوریم؟

مقالات ارز دیجیتال، وبلاگ
چگونه یک بیت کوین بدست آوریم؟
چگونه یک بیت کوین بدست آوریم؟

چگونه یک بیت کوین بدست آوریم؛ شاید این سوال خیلی از افراد باشند که قصد فعالیت در بازارهای ارز دیجیتال را دارند. در همین ابتدای مطلب خوب است بدانید که بدست آوردن بیت کوین رایگان با گوشی وجود ندارد. زیرا هیچ شرکت و فردی راضی نمی شود که به هر دلیلی BTC رایگان به شما بدهد.

پس تبلیغات های مانند دریافت 1 بیت کوین رایگان در برابر کارهای  مشخص شده در حد یک یا چند ساتوشی (0.00000001 بیت کوین) به کاربران خود هدیه می دهند. سایت استخراج بیت کوین با گوشی، روشهای بدست آوردن بیت کوین و آموزش جمع آوری بیت کوین در این مطلب از وبسایت ارزی پی موارد بحث است.

چگونه یک بیت کوین بدست آوریم؟

در ابتدا گفتیم که شما با انجام دادن کاری می توانید مشمول دریافت بیت کوین رایگان شوید. بدست آوردن بیت کوین رایگان با گوشی را می توان از طریق سایت ها و برنامه های مرتبط که تبلیغات را انجام می دهند، به دست آورید. اما شما تا زمان دریافت 1 بیت کوین رایگان؛ باید حدود 10 میلیون ساتوشی دریافت کنید که نیاز به زمان زیادی دارد.

روشهای بدست آوردن بیت کوین

حالا که شما متوجه شدید چگونه یک بیت کوین بدست آوریم؛ در ادامه شیوه ها و سایت های معرفی می کنیم که از طریق آن ها بتوانید با دانش کافی اقدام به استخراج بیت کوین با گوشی کنید.

وبسایت adBTC؛ ساده ترین سایت استخراج بیت کوین با گوشی و کامپیوتر

سایت adBTC از جمله ساده ترین سایت ها برای دریافت 1 بیت کوین رایگان است. شما بعد از ثبت نام در آن و فعال سازی ایمیل تان، امکان گرفتن BTC را دارید. شما با دیدن صفحات و تبلیغات گوناگون مشمول دریافت 1 ساتوشی می شوید. از معایب آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. دارای محدودیت های روزانه برای دریافت ساتوشی
  2. برای انتقال پول به دست آمده به کیف پول خود باید حداقل 40000 ساتوشی در حساب تان داشته باشید.

مرورگر CryptoTab

این مروررگر برای سیستم عامل ویندوز است که با گشت و گذار در اینترنت می توانید BTC بگیرید. مرورگر CryptoTab بسیار شبیه به مرورگر کروم است و دارای قابلیت های مانند اتصال حساب کاربری گوگل است.

سایت استخراج بیت کوین

سایت CLAIM FREE BTC

شما در سایت با کلیک روی تبلیغات می توانید ساتوشی به دست اورید و افراد در هر 5 دقیقه می توانند حدود 20 ساتوشی به دست آورند.

وبسایت SatoshiHero

اگر در جواب سوال چگونه یک بیت کوین بدست آوریم، به دنبال سایتی هستید تا به آسانی بتوانید BTC مجانی به دست آورید؛ به شما SatoshiHero را معرفی می کنیم. اگر شما دوستان خود را نیز به این سایت دعوت کنید، می توانید ساتوشی بیشتری دریافت کنید.

سایت BIT FUN

این بستر شباهت زیادی به adBTC دارد. شما با بازی در این سایت می توانید امتیازهای به دست آمده را به ساتوشی تبدیل کنید.

وبسایت Earnings-Club؛ بستری برای دریافت 1 بیت کوین رایگان و ارزهای دیجیتال

اگر شما جز بیت کوین به دنبال گرفتن ارزهای دیجیتال رایگان دیگری هستید؛ می توانید Earnings-Club را انتخاب کنید. با مشاهده تبلیغات و کلیک روی آن ها می توانید ساتوشی های خود را به حد نصاب رسانده و برای عملیات پرداخت به کیف پول خود اقدام نمایید.

آیا بدست آوردن بیت کوین رایگان با گوشی و کامپیوتر دارای ریسک است؟

در این مطلب به طور کامل توضیح دادیم که تبلیغات گرفتن bitcoin رایگان تا حدودی دروغ و شما را هیچ گاه به پول زیادی نمی رساند. شما با کلیک روی این تبلیغات خود را در معرض هکرها قرار می دهید تا به حریم خصوصی شما از طریق ایمیل و برنامه های ویروسی وارد شوند. اطلاعات حساب ها و کارت های بانکی حتی مانند ویزا کارت و مستر کارت را در اختیار سایت استخراج بیت کوین با گوشی و دسکتاپ قرار ندهید.

در این مطلب شما را با انواع سایت های آشنا کردیم که چگونه یک بیت کوین بدست آوریم. دریافت 1 بیت کوین رایگان و بدست آوردن بیت کوین رایگان با گوشی زمان بر است. حال اگر شما BTC مجانی دارید و قصد خرید و فروش ارز دیجیتال خود را دارید به سایت ارزی پی مراجعه نمایید.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط