پنج‌شنبه 26 فروردین 1400

انواع حساب پی پال را بشناسید؛ چگونه اکانت پی پال بسازیم؟

مقالات پی پال، وبلاگ
انواع حساب پی پال را بشناسید؛ چگونه اکانت پی پال بسازیم؟
انواع حساب پی پال را بشناسید؛ چگونه اکانت پی پال بسازیم؟

افتتاح حساب پی پال چگونه است؛ چگونه حساب پی پال بسازیم؟ افتتاح حساب پی پال در این روزها بسیار  طرفدار پیدا کرده که و بسیاری از افراد به دنبال این هستند که چطور اکانت پیپال بسازند. اگر شما قصد دارید که کلا یا خدماتی را به فروش برسانید یا خریداری کنید، نیازمند این هستید که یک حساب  paypal را در اخیتار داشته باشید تا توانایی تبادل ارز را در سطح بین المللی برای خود ممکن کنید. حساب پی پال انواع و نوع های مختلفی دارد که میتوانید بسته به نیازه خود آنها را انتخاب کنید و ارتقا دهید. در ادامه این مطلب از سایت ارزی پی، به صورت کامل انواع حساب پی پال را برایتان توضیح میدهیم.

برای اینکه بتوانید افتتاح حساب پی پال را انجام دهید، باید ابتدا یک کارت بانکی قابل وریفای و یک ایمیل معتبر داشته باشید تا در حین ثبت نام به اطلاعات ارسال شده از سمت پی پال دسترسی داشته باشید. شما باید برای باز کردن حساب پی پال میبایست از ip خارج از ایران استفاده کنید که ترجیحا بهتر است ای پی شما ثابت باشد. زمانی که به سایت پی پال میروید و گزینه عضویت را میزنید، میتوانید دقیقا مانند سایر سایت های دیگر ثبت نام خود را انجام دهید. برخی از افراد معتقدند که وریفای کردن اکانت پی پال ترکیه و امارات با ارزش تر هستند. اگر نمیتوانید با استفاده از قندشکن ها وارد سایت پی پال شوید و عضو شوید، میتوانید از طریق vps  ها یا سرور های مجازی اقدام به عضویت در این سایت کنید.

 

انتقال پول به حساب پی پال چگونه است؛  چگونه حساب پی پال خود را شارژ کنیم؟

برای اینکه بتوانیم کیف پول خودمان را شارژ کنیم یا مبلغی در آن واریز کنیم، میبایست ابتدا  اکانت خود را به حساب بانکی متصل کنید و سپس بعد از این کار وارد قسمت کیف پول خود شوید.حال که وارد شدید باید چند نکته مهم و ضروری را در نظر داشته باشید.

  • اتصال حساب بانکی در کشورهای خاص ممنوع است.
  • اگر حساب بانکی ندارید میتوانید از سایت های مجاز دیگر اینکار را انجام دهید
  • با اتصال اکان بانکی تنها میتوانید به درگاه های پی پال دسترسی داشته باشید

در قسمت متصل شدن به حساب بانکی باید لیست بانکهای معتبر مرجع که پی پال آنها را ساپورت میکند را در بیاورید. حال که اینکار را کردید بر روی بانک مورد نظر خود که در آن حساب دارید کلیک کنید و سپس شمراه حساب خود را در آنجا درج کنید. بعد از مدتی شرکت پی پال برایتان مبلغ بسیار کوچکی واریز میکند تا بتوانید اکانت خود را دو مرحله ای کنید. بعد از تایید رمز دو مرحله ای وقت آن رسیده است که حساب پی پال خود را شارژ کنید،  برای اینکار ابتدا وارد اکانت خود شوید و سپس بر روی گزینه اضافه  کردن پول کلیک کنید و در مرحله آخر، حساب بانکی را کلیک کرده و مبلغ را واریز کنید، تا بهسرعت اکانت شما شارژ شود و بتوانید خرید اینترنتی انجام دهید.

 

انواع حساب پی پال را بشناسید؛  با انواع حساب پی پال آشنا شوید!

تا به الان به صورت کامل با سیستم پی پال آشنا شده اید، اکنون زمان آن رسیده که ببینید چه حسابی بدرد شما میخورد و میتواند به شما حداکثر بازده را دهد. در ادامه شمارا با انواع حساب paypal آشنا خواهیم کرد.

ما در سیستم پی پال 3 نوع اکانت با کاربرد های مختلف داریم که عبارتند از: بیزینس یا کاری، پریمیریا حرفه ای و پرسونال یا شخصی، که هرکدام از این نوع اکانت ها کارمزدهایشان به شکل متفاوتی محاسبه میشود و هر حساب قابلیت ارتقا به حساب بالاتر از خودش را دارد. برای مثال اگر شما یک اکانت شخصی دارید میتوانید انرا به نوع پرمیر یا بیزینس ارتقا دهید. در ادامه کارایی هر کدام را برایتان توضیح خواهیم داد.

 

اکانت شخصی یا personal:

این نوع از اکانت در پایین ترین رده سطح پی پال قرار دارد  و برای کسانی که یک شخص حقیقی هستند، بسیار کاربردی است، زیرا آنها گردش حساب مالیشان پایین است و نیاز نیست که مالیات بیشتری را پرداخت کنند.

حساب حرفه ای یا primier :

این نوع حساب مانند حساب های عادی و شخصی هستند. اما امکانات خاص دیگری را برای فرد به ارمغان میاورد، از جمله

  • دریافت کارت های اعتباری
  • کارت و حساب بانکی

همچنین با استفاده از این نوع اکانت میتوانید دسترسی به سبد خرید و گزارش های پرداخت خود داشته باشید. که میتواند به شما در مدیریت مالی کمک خوبی کند.

اکانت کاری یا business:

این نوع اکانت مخصوص شرکتها و تاجرانی است که کارها و شرکت های بزرگ را مدیریت میکنند و قاعدتا گردش حسابشان بالاست. از جمله امکاناتی که این سری افراد با بیزینسی کردن اکانتشان دریافت میکنند، میتوان به: دریافت پول از کسانی که حساب پی پال ندارند و کارمزد کمتری را پرداخت میکنند.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط