دوشنبه 26 اردیبهشت 1401

انواع حساب پی پال را بشناسید؟ (چگونه حساب پی پال بسازیم!)

مقالات پی پال
انواع حساب پی پال را بشناسید؟ (چگونه حساب پی پال بسازیم!)
انواع حساب پی پال را بشناسید؟ (چگونه حساب پی پال بسازیم!)

افتتاح حساب پی پال چگونه است؛ چگونه حساب پی پال بسازیم؟ افتتاح حساب پی پال در این روزها بسیار  طرفدار پیدا کرده که و بسیاری از افراد به دنبال این هستند که چطور اکانت پیپال بسازند. از این رو شناخت انواع حساب پی پال بسیار مهم است. اگر شما قصد دارید که کلا یا خدماتی را به فروش برسانید یا خریداری کنید، نیازمند این هستید که یک حساب  paypal را در اخیتار داشته باشید تا توانایی تبادل ارز را در سطح بین المللی برای خود ممکن کنید. حساب پی پال انواع و نوع های مختلفی دارد که میتوانید بسته به نیازه خود آنها را انتخاب کنید و ارتقا دهید. در ادامه این مطلب از سایت خدمات ارزی و دلاری ارزی پی، به صورت کامل انواع حساب های پی پال را برایتان توضیح می دهیم.

چگونه حساب پی پال بسازیم در ایران

برای اینکه بتوانید افتتاح حساب پی پال را انجام دهید، باید ابتدا یک کارت بانکی قابل وریفای و یک ایمیل معتبر داشته باشید تا در حین ثبت نام به اطلاعات ارسال شده از سمت پی پال دسترسی داشته باشید. شما باید برای باز کردن حساب پی پال میبایست از ip خارج از ایران استفاده کنید که ترجیحا بهتر است ای پی شما ثابت باشد.

انواع حساب پی پال را بشناسید

زمانی که به سایت پی پال می روید و گزینه عضویت را میزنید، می توانید دقیقا مانند سایر سایت های دیگر ثبت نام خود را انجام دهید. برخی از افراد معتقدند که وریفای کردن اکانت پی پال ترکیه و امارات با ارزش تر هستند. اگر نمی توانید با استفاده از فیلتر شکن ها وارد سایت پی پال شوید و عضو شوید، می توانید از طریق vps ها یا سرور های مجازی اقدام به عضویت در این سایت کنید. در این زمان شما می توانید بدون شک انواع حساب پی پال را با توجه به نیازتان انتخاب کنید.

 

 

انتقال پول به حساب پی پال چگونه است؛ چگونه حساب پی پال خود را شارژ کنیم؟

برای اینکه بتوانیم کیف پول خودمان را شارژ کنیم یا مبلغی در آن واریز کنیم، میبایست ابتدا  اکانت خود را به حساب بانکی متصل کنید و سپس بعد از این کار وارد قسمت کیف پول خود شوید.حال که وارد شدید باید چند نکته مهم و ضروری را در نظر داشته باشید.

  • اتصال حساب بانکی در کشورهای خاص ممنوع است؛
  • اگر حساب بانکی ندارید میتوانید از سایت های مجاز دیگر اینکار را انجام دهید؛
  • با اتصال اکان بانکی تنها میتوانید به درگاه های پی پال دسترسی داشته باشید.

انواع حساب پی پال : در قسمت متصل شدن به حساب بانکی باید لیست بانکهای معتبر مرجع که پی پال آنها را ساپورت میکند را در بیاورید. حال که اینکار را کردید بر روی بانک مورد نظر خود که در آن حساب دارید کلیک کنید و سپس شمراه حساب خود را در آنجا درج کنید. بعد از مدتی شرکت پی پال برایتان مبلغ بسیار کوچکی واریز میکند تا بتوانید اکانت خود را دو مرحله ای کنید. بعد از تایید رمز دو مرحله ای وقت آن رسیده است که حساب پی پال خود را شارژ کنید،  برای اینکار ابتدا وارد اکانت خود شوید و سپس بر روی گزینه اضافه  کردن پول کلیک کنید و در مرحله آخر، حساب بانکی را کلیک کرده و مبلغ را واریز کنید، تا به سرعت اکانت شما شارژ شود و بتوانید خرید اینترنتی انجام دهید.

انواع حساب پی پال را بشناسید

انواع حساب پی پال را بشناسید؛ چگونه حساب پی پال بسازیم؟

تا به الان به صورت کامل با سیستم پی پال آشنا شده اید، اکنون زمان آن رسیده که ببینید چه حسابی بدرد شما میخورد و میتواند به شما حداکثر بازده را دهد. در ادامه شمارا با انواع حساب paypal آشنا خواهیم کرد.

ما در سیستم پی پال 3 نوع اکانت با کاربرد های مختلف داریم که عبارتند از: بیزینس یا کاری، پریمیریا حرفه ای و پرسونال یا شخصی، که هرکدام از این نوع اکانت ها کارمزدهایشان به شکل متفاوتی محاسبه میشود و هر حساب قابلیت ارتقا به حساب بالاتر از خودش را دارد. برای مثال اگر شما یک اکانت شخصی دارید میتوانید ان را به نوع پرمیر یا بیزینس ارتقا دهید. در ادامه کارایی هر کدام را برایتان توضیح خواهیم داد.

انواع حساب پی پال را بشناسید

 

اکانت شخصی یا personal:

این نوع از اکانت در پایین ترین رده سطح پی پال قرار دارد  و برای کسانی که یک شخص حقیقی هستند، بسیار کاربردی است، زیرا آنها گردش حساب مالیشان پایین است و نیاز نیست که مالیات بیشتری را پرداخت کنند.

 

حساب حرفه ای یا primier :

این نوع حساب در بین انواع حساب پی پال مانند حساب های عادی و شخصی هستند. اما امکانات خاص دیگری را برای فرد به ارمغان میاورد، از جمله

  • دریافت کارت های اعتباری
  • کارت و حساب بانکی

همچنین با استفاده از این نوع اکانت میتوانید دسترسی به سبد خرید و گزارش های پرداخت خود داشته باشید. که میتواند به شما در مدیریت مالی کمک خوبی کند.

انواع حساب پی پال را بشناسید

اکانت کاری یا business:

این نوع اکانت مخصوص شرکتها و تاجرانی است که کارها و شرکت های بزرگ را مدیریت میکنند و قاعدتا گردش حسابشان بالاست. از جمله امکاناتی که این سری افراد با بیزینسی کردن اکانتشان دریافت میکنند، میتوان به: دریافت پول از کسانی که حساب پی پال ندارند و کارمزد کمتری را پرداخت می کنند.

شما در زمان افتتاح انواع حساب پی پال می توانید به راحتی از کیف پول دیجیتال paypal نیز استفاده کنید. شما برای افتتاح اکانت پی پال باید حتما از ip غیرایرانی استفاده کنید. در این مطلب از وبسایت نقدر کردن دلار ارزی پی شما را با این موضوع آشنا کردیم که چگونه حساب پی پال بسازیم.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط