یکشنبه 16 آبان 1400

اینشیال چیست

مقالات وب مانی
اینشیال چیست
اینشیال چیست

شاید برای شما سوال پیش آمده باشد که اینشیال چیست؟ در این مقاله از سایت ارزی پی قصد داریم شمارا با این مفهوم آشنا کنیم. وب مانی یکی از انواع کیف پول‌های الکترونیک است که به سبب فیلترنبودن در ایران افراد زیادی در بازار ارز دیجیتال علاقه دارند از پرداخت با درگاه وب مانی استفاده کنند.

وبمانی به شما این امکان را می دهد که از خطرات سایر کیف پول‌ها در امان باشید؛ پرداخت امنی داشته بشید. اما فراموشتان نشود پس ازافتتاح حساب وب مانی احرازهویت انجام دهید. پیشنهاد می‌ شود برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص وریفای حساب به مقاله: «خرید وب مانی بدون احراز هویت ریسک‌ها و روش‌ها» مراجعه کنید.

نکته‌ای که وجود دارد آن است که اگر شما تراکنشی را در وبمانی انجام دهید امنبت تراکنش بر عهده شما خواهد بود. اما چگونه می‌توانید مطمئن شوید که با فرد قابل اعتمادی معامله می‌کنید؟ هنگام افتتاح حساب در وبمانی یک پاسپورت به افراد تعلق می‌گیرد. این پاسپورت به نوعی مدرک شناسایی شما است. اگر هنوز منتظرید که بدانید اینشیال چیست؟ باید بگویم initials یکی از انواع پاسپورت‌های webmoney است.

انواع پاسپورت وبمانی؛ رنکینگ شناسایی امنیت تراکنش

یاسپورت وب مانی یک سند شناسایی است که تایید کننده اطلاعاتت، سطح تایید آنها و قابل اعتماد بودن آن است. هر چه که نوع پاسپورت شما بالاتر باشد، یعنی اعتبار اکانت شما در این سیستم شبکه پرداخت بیشتر بوده و در نتیجه امنیت بیشتری دارد. در ادامه مقاله اینشیال چیست؟ از سایت ارزی پی به معرفی انواع حساب وبمانی می‌پردازیم:

الیاس؛ پاسپورتی برای تراکنش‌های کوچک

برای داشتن این نوع پاسپورت باید افتتاح حساب الیاس وب مانی را انجام داد. این نوع پاسپورت برای کاربرانی که با این سیستم شروع به کار کرده اند، بسیار مناسب است. همچنین؛ این نوع اعتبار برای زمانی که شما انتقال ارز با مبالغ بالا و یا خریدهای متعدد انجام نمی دهید؛ کاربرد دارد.

فرمال؛ پاسپورتی مناسب فریلنسرها

مقاله اینشیال چیست؟ به شما پیشنهاد می‌کند: در صورتی که قرار است یکی از کاربران فعال این شبکه باشید حتما این ارتقا را انجام دهید. ارتقا حساب الیاس و افتتاح حساب فرمال وبمانی به صورت رایگان انجام می‌شود. مهم ترین ویژگی پاسپورت فرمال سقف تراکنش بالاتر نسبت به پاسپورت الیاس است که مناسب فریلنسرها و کاربران حرفه‌ای تر است.

اینشیال؛ پاسپورتی برای کسب رو کارهای آنلاین

اگر شما  از کارکنان شرکت‌های کوچک و کسب و کارهای آنلاین و اینترنتی هستید. استفاده از این نوع پاسپورت وبمانی به شما توصیه می‌شود. برای انجام این کار باید اطلاعاتی را در اختیار این شبکه پرداخت قرار دهید و سپس هزینه ای را پرداخت نمایید.

محدودیت پاسپورت اینشیال چیست؟

برای این نوع پاسپورت؛ محدودیت تراکنش به 12,000$ در روز و 60,000$ در ماه افزایش پیدا می کند. حداکثر میزان موجودی در هر زمان برای این سطح حداکثر 30,000 دلار است و شما نمی توانید در هیچ زمان بیش از 30,000$ موجودی داشته باشید.

هنگام تکمیل فرم پاسپورت اینشیال به چه چیزی توجه کنیم؟

اطلاعات فرمال پاسپورت شما باید بروز و دقیقا مطابق اطلاعات مندرج در گذرنامه و یا کارت ملی شما باشد؛

شما باید شخصا و با دستخط خودتان فرم را تکمیل نماید؛

در تکمیل فرم باید از خودکار آبی استفاده کنید؛

دقت کنید فرمتان خط خوردگی نداشته باشید؛

نباید از ابزاری نظیر لاک غلط گیر استفاده کنید؛

کلیه تاریخها در فرم را به میلادی تنظیم کرده از سمت چپ بترتیب ماه، روز و سال را یادداشت کنید.

حال که پاسخ این سوال که اینشیال چیست رسیدید. فراموشتان نشود حتما به نکات قوق دقت کنید تا به مشکلی برای داشتن پاسپورت و حساب اینشیال برایتان پیش نیاید.

پرسنال؛ پاسپورتی برای افرادی با درامد بالا

این نوع پاسپورت بیشترین درجه آزادی را در اختیار شما قرار می دهد. به گونه ای که هیچگونه محدودیتی برای کاربرانش در نظر نگرفته است. اما برای ارتقا نوع پاسپورت خود در این حالت باید علاوه بر پرداخت هزینه 50 دلاری به یکی از نمایندگی های وب مانی به همراه مدارک مورد نیاز مراجعه کنید تا بتوانید درخواست خود را ثبت کنید.

استفاده از این نوع پاسپورت به کسانی توصیه می شود که تراکنش های مالی متعدد با مبالغ زیادی را می خواهند با استفاده از این شبکه انجام دهند.

سخن پایانی:

در مقاله اینشیال چیست؟ تلاش شده به صورت خلاصه و جامع در خصوص پاسپورت و حساب اینشیال وب مانی توضیح داده شود. شما برای شارژ حساب و پرداخت با وبمانی استفاده از انواع پاسپورت وب مانی می توانیده به سایت ارزی پی: انجام خدمات الکترونیک به آسانی مراجعه کنید.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط