دوشنبه 26 اردیبهشت 1401

کارمزد پرفکت مانی چقدر است؟

مقالات پرفکت مانی، وبلاگ
کارمزد پرفکت مانی چقدر است؟
کارمزد پرفکت مانی چقدر است؟

کارمزد پرفکت مانی چقدر است؟ پرفکت مانی یکی از محبوب ترین حساب ها در میان کیف پول های الکترونیکی است. در مقالات قبلی توضیح داده ایم که پرفکت مانی چیست؟ انواع حساب های پرفکت مانی، افتتاح حساب پرفکت مانی، خرید ووچر پرفکت مانی و… امروزه برای تراکنش های مالی نامحدود و به منظور تسریع روند انتقال پول بسیاری از افراد از حساب های وب مانی، پرفکت مانی و حساب پی پال استفاده می کنند. هرکدام از این حساب ها کارمزد خود را دارند. در این مقاله کارمزد پرفکت مانی را توضیح خواهیم داد.

همانطور که می دانید سیستم پرداخت آنلاین همچون Perfect Money و Web Money یا PayPal برای تراکنش های مختلف کاربران، مبلغی را به عنوان کارمزد تعیین می کنند که در هنگام انجام تراکنش، این مبلغ ها اتوماتیک از حساب شما کسر می شود. این مبلغ کسر شده هزینه ارائه خدمات به شماست. اگر شما هم از سیستم پرداخت پرفکت مانی استفاده می کنید یا قصد دارید ازخدمات پرفکت مانی استفاده کنید، باید میزان کارمزدی که بعد از هر تراکنش انجام می دهید را بدانید. پس در ادامه مقاله کارمزد پرفکت مانی چقدر است؟ در سایت و درگاه خدمات ارزی و لاری ارزی پی همراه باشید.

 

 

کارمزد پرفکت مانی چقدر است؟

 

کارمزد پرفکت مانی بسته به نوع تراکنشی که قصد انجام ان را دارید، میزان کارمزد ها متفاوت می باشد. در کارمزد های پرفکت مانی هر خدماتی که به شما ارائه می شود کارمزد به خصوص خود را دریافت می کند به عنوان مثال اگر به سایت Perfect Money سر بزنید و به بخش Fees بروید، جدول مربوط به میزان کارمزد های هر تراکنش را متوجه شوید. دراین مقاله از سایت ارزی پی مقداری از موضوعات تکمیلی کارمزد ها به توضیح داده خواهد شد.

 

 

انواع تراکنش ها و کارمزد ها

 

  • اگر شما واریز به حسابی را دارید و می خواهید از مبدا به مقصد به صورت مستقیم پولی ارسال کنید از 0 به بالا کارمزد از شما دریافت شده و بسته به میزان مبلغ شماست.
  • برداشت از حساب هم باعث کارمزد شده و شما با برداشت مستقیم و انتقال به کارت بانکی تان از 2.85 درصد به بالا می باشد اما اگر برداشت با بیت کوین باشد 0.5 درصد می باشد.
  • تبدیل نرخ های دلاری از USD/EUR و EUR/USD بسته به نرخ بازار از شما کارمزد دریافت می کند.
  • سود حساب های دارای بیش از 500 دلار تراکنش ماهانه باعث کارمزد 4 درصدی آن هم سالانه می شود.
  • نقل و انتقال داخلی اکانت پریمیوم 0.5 درصد لز سمت فرستنده می باشد همچنین نقل و انتقال داخلی اکانت وریفای شده 0.5 درصد از سمت فرستنده می باشد و نقل و انتقال داخلی اکانت وریفای نشده 1.99 درصد یا همان 2 درصد از سمت فرستنده خواهد بود.
  • هزینه امنیتی ارسال پیامک و SMS 0.1 دلار می باشد و هزینه امنیتی بازگردانی حساب 100 دلار می باشد
  • سیستم همکاری در قروش که عضو گیری با لینک رفرال می باشد 1 درصد سود سالیانه دارد.

در ادامه مقاله در رابطه حجم کارمزد پرفکت مانی خواهیم پرداخت.

 

 

آیا کارمزد پرفکت مانی زیاد است؟

 

پرفکت مانی جزو سیستم های پرداخت با کارمزد پایین می باشد و کارمزد آن به نسبت به کارمزد وب مانی که رقیب اصلی پرفکت مانی می باشد پایین تر است. هزینه انتقال داخلی، یعنی انتقال پول از یک حساب پرفکت مانی به یک حساب پرفکت مانی دیگر در این سیستم 0.5 درصد از کل مبلغ تراکنش محاسبه می شود.

 

 

در مقاله کارمزد پرفکت مانی چقدر است؟ در سایت ارزی پی به میزان مقدار تک به تک خدمات Perfect Money پرداختیم و همچنین موضوعاتی از قبیل: آیا کارمزد پرفکت مانی زیاد است؟ پرداخته شد و شما میتوانید برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر به مقاله واریز پول به پرفکت مانی، دلایل تحریم پرفکت مانی و روش های رفع آن و تفاوت وب مانی و پرفکت مانی چیست؟ اقدام کنید.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط