دوشنبه 26 اردیبهشت 1401

ویزا کارت کانادا

مقالات ویزا کارت، وبلاگ
ویزا کارت کانادا
ویزا کارت کانادا

ویزا کارت کانادا چیست؟ صدور ویزا کارت مجازی چگونه است؟ این سوالات ممکن است ذهن شما را درگیر کرده باشد. در پاسخ به این سوالات باید گفت: ویزا کارت یک ابر شرکت امریکایی چند ملیتی است.  وظیفه ارائه تسهیلات برای مبادلات مالی الکترونیکی در سراسر جهان را بر عهده دارد. شما برای انجام کلیه خدمات پرداخت بین المللی می توانید به سایت خدمات ارزی و دلاری ارزی پی مراجعه کنید.

 

انواع ویزا کارت؛ پاسخی برای تمامی نیازها

پیش از آنکه بدانید ویزا کارت کانادا چیست؟ باید انواع این نوع کارت را بشناسید. ویزا کارت انواع محتلفی دارد که هرکدام از آن ها به منظور کاربری خاصی استفاده می شود. ویزا کارت با این کار تلاش کرده نظر و خواسته تمام مخاطبانش در سراسر جهان را جلب کنند. در ادامه به معرفی و بیان توضیح مختصری از انواع ویزا کارت می پردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تنوع ویزا کارت مقاله (همه چیز درمورد ویزا کارت و تفاوت در انواع آن) را بخوانید.

ویزا کارت اعتباری؛ یک وام بدون بهره

این نوع ویزا کارت امکان خرید اقساطی وسایلی که به آن نیاز دارید را به شما می دهد. نمی گذارد پرداخت های غیر منتظره شما را غافل گیر کند.  هنگامی که خرید انجام می‌شود، در همان لحظه پرداخت نمی‌شود؛ اما در یک مدت از پیش تعیین شده صورتحساب به مصرف کننده تحویل می‌شود. از آنجایی که فرد دارای اعتبار است، بانک می‌تواند شرایطی را از جمله نرخ بهره بالاتر یا پایین را از پیش تعیین کند.

دبیت ویزا؛ برداشتی مطابق حساب ویزا کارت، نه یک سنت کمتر نه بیشتر

این کارت مستقیم با حساب کاربر در ارتباط است. و بلافاصله مقدار مورد نیاز از حساب کسر می شود. مزیت این حساب آن است که شما دچار بدهی نمی شوید. اما اگر به پولی بیش از آنچه در حسابتان دارید. نیاز دارید این کار نمی تواند کمکتان کند. اگر همچنان مشتاقید بدانید ویزا کارت کانادا چیست با ما همراه باشید.

کارت پیش پرداخت ویزا؛ گیفت کارت

این نوع از ویزا کارت در واقع صدور ویزا کارت فیزیکی یک بار شارژ است. یعنی شما دقیقا به اندازه مبلغ روی گیفت کارت می توانید پول برداشت کنید. نمی توان به این کارت پولی واریز کرد چون متصل به حسابی نیست.

 

خرید ویزا کارت کانادا

 

ویزا کارت کانادا چیست؟ یک کارت برای تمام نقاطی که از ویزا پشتیبانی می کنند

بانک داری کانادا در شاخص بانک داری سالم در رتبه اول قرار دارد. پس داشتن ویزا کارت این کشور برای شما امکان تراکنش امن را فراهم می کند. به یقین شما برای مهاجرت به کانادا نیاز به یک ویزا کارت خواهید داشت؛ تا بتوانید انواع خدمات بانکی: خرید حضوری و آنلاین، پرداخت و برداشت وجه را  به آسانی انجام دهید. ونکته مهم آن که  ویزا کارت کانائا در سایر نقاط جهان که از ویزا پشتیبانی می کنند نیز کاربرد دارد.

 

انواع ویزا کارت کانادا؛

این نوع ویزا کارت نیز مانند سایر ویزا کارت ها انواع مختلفی دارد. که هریک از صادر کنندگان این نوع visa card برای صدور شرایط خاصی دارند.  و باید از آن پیروی کرد.

ویزا کردیت کارت کانادا؛ حسابی متصل به بانک

این نوع ویزا کارت کانادا بر اساس اعتماد به شخص دریافت کننده پایه گذاری شده است. یعنی شخص هنگام استفاده از این کردیت کارت به حساب بانک متصل می شود. به اندازه نیاز از  آن برداشت می کند. سرانجام پس از موعد مقرر اقدام به باز پرداخت این طلب به بانک می کند.

ویزا دبیت کارت کانادا؛ حسابی بدون طلب

این نوع ویزا کارت کانادا، مانند سایر ویزا دبیت کارت ها به حساب مستقیم شخص متصل است. و فرد براساس مقدار پولی که در بانک دارد؛ می تواند برداشت و خرج کند.

ویزا کارت هدیه کانادا؛ کارتی مختص خرید

این کارت را تنها یک بار می توان شارژ کرد. پس از آن امکان شار مجدد ندارد. این نوع کارت معمولا برای خرید از فروشگاه های مختلف کاربرد دارد.

 

انواع ویزا کارت کانادا

 

مزایای ویزا کارت کانادا؛ انجام پرداخت های ارزی به راحتی

از آنجایی که بانک های ایرانی به دلیل تحریم نمی در خارج از کشور اصلا شعبه ای ندارند. داشتن ویزا کارتهای بانکی بین المللی می تواند مزایای زیادی را برای ایرانیان داشته باشد.

  1. انجام پرداخت های ارزی؛
  2. ثبت نام در آزمون های بین المللی؛
  3. پرداخت شهریه دانشگاه های خارج از کشور،
  4. پرواز مستقیم خارجی مزیت ویزا کارت کانادا؛
  5.  خرید از فروشگاه های بین المللی؛
  6. ابجاد سرمایه گذاری؛
  7. واریز دستمزد کارگران به عنوان یک کارفرما.

سخن پایانی:

ویزا کارت کانادا یکی از معتبرترین کارت های اعتباری در سراسر جهان است. از آنجایی که بانکداری ایران تحریم است داشتن یکی از این کارت ها می تواند در انجام پرداخت های بین المللی به شما کمک شایانی کند. پیشنهاد می شود برای  دریافت اطلاعات بیشتر به مقاله « چگونه ویزا کارت بگیریم» مراجعه کنید. گفتنی است؛ شما با مراجعه به سایت و درگاه دلاری ارزی پی می توانید کلیه خدمات الکترونیکتان را به راحتی انجام دهید.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط