دوشنبه 14 شهریور 1401

استعلام موجودی ویزا کارت |گرفتن میزان موجودی ویزا کارت!

مقالات، مقالات ویزا کارت، وبلاگ
استعلام موجودی ویزا کارت |گرفتن میزان موجودی ویزا کارت!
استعلام موجودی ویزا کارت |گرفتن میزان موجودی ویزا کارت!

استعلام موجودی ویزا کارت یکی از خدماتی است که دارندگان این نوع کارت ها درخواست دارند. در واقع ویزا کارت نوعی شبکه پرداخت ارزی بین المللی است که هیچ کدام بانک نیستند و مانند شبکه شتاب هستند و از طریق آن ها می توان از تمام فروشگاه های اینترنتی که متصل به درگاه ویزا کارت هستند خرید کرد. در ادامه از این مقاله فروشگاه اینترنتی خدمات ارزی، ارزی پی شما را با نحوه اعلام موجودی ویزا کارت آشنا می کنیم.

ویزا کارت چیست؟

Visa card یکی از قدرتمندترین ابزارها برای تسهیل مبادلات مالی در دنیاست. این نوع کارت اعتباری برای اطلاق به مجموعه ای گسترده از کالاها شامل کارت های اعتباری، نقدی و کارت های پیش پرداخت به همراه مجموعه ای از خدمات مرتبط است.

ویزا کارت به نقل از ویکی پدیا:

ویزا کارت (به انگلیسی: Visa) شرکت خدمات مالی آمریکایی چندملیتی است، که دفتر مرکزی آن در فوستر سیتی، کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا قرار دارد. این شرکت وظیفه ارائه تسهیلات برای مبادلات مالی الکترونیکی در سراسر جهان را بر عهده دارد، که بیشتر توسط کارت‌های اعتباری و کارت‌های نقدی و با نشان تجاری ویزا انجام می‌شود.

در ادامه مطلب استعلام موجودی ویزا کارت می گوییم که خدمات این مجموعه در 140 کشور دنیا از طریق یک سیستم هماهنگ و یکپارچه جهانی ارائه می شود. شما از طریق اتصال به درگاه ویزا کارت می توانید از خدمات آن که شما موارد زیر است، استفاده نمایید:

 • خرید از طریق دستگاه های POS
 • دریافت پول نقد از طریق دستگاه های ATM
 • خرید از فروشگاه های اینترنتی
 • پرداخت به صورت آفلاین از طریق تلفن و فرم های کاغذی

ویژگی های ویزا کارت

 1. ویزا کارت ها کارت های پرداختی هستند که از شبکه ویزا استفاده می کنند.
 2. موسسات مالی برای استفاده از شبکه این شرکت با ویزا شریک می شوند.
 3. ویزا کارت ها دارای شماره حساب 16 رقمی، ریزتراشه و نوار مغناطیسی هستند.
 4. انواع ویزا کارت شامل کارت های اعتباری، کارت های نقدی، کارت های پیش پرداخت و کارت های هدیه می باشد.

گرفتن موجودی ویزا کارت

انواع ویزا کارت نقدی

قبل از توضیح در مورد استعلام موجودی ویزا کارت، شما را با انواع آشنا می کنیم. کارت‌های نقدی ویزا راحت‌ترین کارت‌ها برای استفاده هستند، حداقل به مراتب بهتر از حمل پول نقد در بیرون از خانه هستند. یکی از جنبه‌های مهم کارت‌های ویزا این است که می‌توانید به حساب خود دسترسی فوری داشته باشید، یعنی هر زمان که بخواهید می‌توانید با استفاده از این کارت پول خود را برداشت کنید. این کارت در انواع گونلگون است که آن را معرفی می کنیم:

نوع ویزا کارت امکانات
ویزا کلاسیک امکان تعویض کارت اضطراری وجود دارد.

 همچنین پیش بینی اضطراری نقدی وجود دارد.

 یکی از بهترین ویژگی های ویزا امنیت و آرامش خاطر همراه کارت است.

ویزا کارت گلد پیشنهادات زیادی در خرده فروشی، مسافرت و سرگرمی در سراسر جهان دریافت می کنید.

ویزا کارت طلایی به شما کمک های مسافرتی، پزشکی و حقوقی می دهد.

 شما همچنین به خدمات جهانی کمک به مشتری ویزا دسترسی دارید.

ویزا پلاتینیوم شما به خدمات کمک مشتری جهانی ویزا دسترسی دارید.

 اگر کارت خود را گم کرده اید، برای مسدود کردن حساب خود، ارسال کارت جایگزین و ارائه پول نقد اضطراری کمک فوری دریافت می کنید.

 شما سودی برای کشف صدها معامله، تخفیف و امتیاز دارید.

 کارت ویزا پلاتینیوم در بیش از 1.9 میلیون مرکز خودپرداز پذیرفته می شود.

ویزا کارت کلاسیک

این کارت تجربه خرید را برای شما در هر مکانی راحت می کند، زیرا کارت در سراسر جهان پذیرفته می شود. شما می توانید در بیش از 1.9 میلیون دستگاه خودپرداز در 200 کشور به کارت دسترسی داشته باشید.

استعلام موجودی کارت ویزا

ویزا کارت طلایی

در مقاله استعلام موجودی ویزا کارت، توضیح می دهیم که ویزا کارت طلایی با ارائه خدمات کمک مسافرتی و پرداخت نقدی تجربه سفر شما را آسان می کند. شما از تمام مزایای مخارج بالا و یک خط اعتباری گردان برخوردار می شوید. ویزا گلد در میلیون ها مکان در سراسر جهان از جمله 1.9 میلیون دستگاه خودپرداز در شبکه جهانی خودپرداز ویزا پذیرفته می شود.

ویزا پلاتینیوم

با این ویزا کارت نقدی، از جوایز و امتیازات زیادی لذت ببرید. از آن جایی که کارت در سطح جهانی پذیرفته می شود، لازم نیست نگران تراکنش های بین المللی باشید. کارت ویزا پلاتینیوم در میلیون ها تاجر در سراسر جهان پذیرفته می شود. بنابراین، به راحتی به هر جایی سفر کنید.

مقاله پیشنهادی: چگونه ویزا کارت بگیریم؟

استعلام موجودی ویزا کارت چگونه است؟

خیلی از صاحبان این نوع کارت ها به دنبال راهی هستند تا از طریق آن اعلام موجودی ویزا کارت کند. در ادامه شما را با مراحل آن آشنا می کنیم.

 1. ورود به صفحه دارندگان کارت
 2. ورود به سایت eMoney
 3. ورود به پنل کارت: نام کاربری (ایمیل) و رمز عبوری که برای شما بعد از خرید کارت فرستاده شده وارد نمایید.
 4. مشاهده موجودی: کارت خود را از بین لیست کارت های که به پنل خود اضافه نموده اید، انتخاب کرده و در مقابل آن موجودی کارت نمایش داده می شود.
 5. مشاهده موجودی فعلی کارت برای استعلام موجودی ویزا کارت: ممکن است که خیلی از افراد این گزینه را انتخاب نکرده باشند که در هر لحظه که بخواهند موجودی کارت را مشاهده کنند. برای این کار می توانند گزینه Update Balance فعال نمایند.
 6. مشاهده تراکنش ها: ورود به صفحه تراکنش ها و انتخاب دکمه More در سمت راست و انتخاب گزینه Transaction…
 7. سپس کل تراکنش های موفق در قسمت Pending & Posted تراکنش ها موفق خود را ببیند و در قسمت Declined تراکنش های ناموفق را مشاهده نمایید.
 8. دانلود فایل تراکنش ها: در قسمت راست و بالای صفحه دو آیکون است که می توانید فایل تراکنش را به صورت پی دی اف یا اکسل دریافت کنید.

ایا ویزا کارت در ایران کار میکند؟

امروزه به دلیل تحریم های اقتصادی که علیه ایرانیان اعمال شده است، دسترسی به این نوع سرویس ها برای ایرانیان امکان پذیر نیست. در حال حاضر که در عصر ارتباطات آنلاین به سر می بریم و کل دنیا به صورت دهکده جهانی است، استفاده از این نوع سیستم ها برای پرداخت و خریدهای اینترنتی بسیار لازم است.

در ایران از طریق شرکت های واسط مانند سایت ارزی پی امکان صدور ویزا کارت مجازی و فیزیکی برای هموطنان مان امکان پذیر شده است. در ضمن این مجموعه انتقال پول به ویزا کارت های بین المللی را به صورت آنی فراهم می کند. دیگر با وجود این نوع سیستم ها دیگر دغدغه ای برای ثبت نام در همایش ها و آزمون های بین المللی و رزرو هتل و بلیط  وجود ندارد. مجموعه ارزی پی جدای از صدور و شارژ این نوع کارت ها اقداماتی مانند استعلام موجودی ویزا کارت را دارد.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط