سه‌شنبه 1 شهریور 1401

itunes card چیست؟

مقالات، مقالات ارز دیجیتال
itunes card چیست؟
itunes card چیست؟

itunes card چیست؟ iTunes بازار اپل برای انواع رسانه ها، نرم افزارها و سرگرمی ها است. اگر یک کارت هدیه iTunes به شما داده شده است، می توانید از آن برای خرید برنامه، کتاب، موسیقی، فیلم و موارد دیگر استفاده کنید.

اگر با iTunes آشنایی ندارید یا قبلاً هرگز گیفت کارت iTunes دریافت نکرده اید، ممکن است چند سوال در مورد نحوه استفاده از آن و خرید آن داشته باشید. در این مطلب از سایت خدمات بین المللی ارزی پی شما را با قیمت، خرید، گیفت کارت اپل و آیتونز اشنا می کنیم.

itunes card چیست؟

گیفت کارت آیتونز (معمولاً به عنوان اپ استور و کارت آیتونز نام گذاری می شود) اعتباری است که برای خدمات دیجیتال مختلف اپل از قبل خریداری شده است. این شامل فروشگاه iTunes، بازار رسانه و نرم افزار اپل است که در آن می توانید موسیقی، فیلم، برنامه و موارد دیگر بخرید. همچنین می‌توانید از کارت‌های هدیه iTunes برای اشتراک در Apple Music و سایر خدمات اپل استفاده کنید.

در ادامه مطلب itunes card چیست؛ توجه داشته باشید که itunes card با گیفت کارت اپل استور متفاوت است. کارت های هدیه اپل استور به شما امکان می دهد محصولات فیزیکی اپل، مانند آیفون یا مک بوک را از فروشگاه های فیزیکی یا آنلاین اپل خریداری کنید.

خرید گیفت کارت آیتونز به صورت کارت فیزیکی و همچنین کدهای دیجیتالی از طریق ایمیل امکان پذیر است. گیفت کارت اپل منقضی نمی شود و پس از اعمال اعتبار به حساب شما، منقضی نمی شود.

شما فقط می توانید کارت خود را در همان فروشگاه iTunes که از آن خریداری شده است، بازخرید کنید. بنابراین، کارت هدیه ایالات متحده فقط در فروشگاه App ایالات متحده خوب است.

با خرید گیفت کارت اپل یا itunes card چه خدماتی را می توان خریداری کرد؟

  1. برنامه‌ها و بازی‌های iOS App Store و Mac App Store، از جمله اشتراک‌های Apple Arcade.
  2. موسیقی، نمایش های تلویزیونی و فیلم از iTunes یا برنامه Apple TV.
  3. کتاب هایی از Apple Books.
  4. اشتراک هایی که معمولاً حساب iTunes شما را شارژ می کنند، مانند Apple TV+ یا Apple News+.
  5. ارتقاء فضای ذخیره سازی iCloud.

نحوه استفاده از itunes gift card چیست؟

وقتی برای Apple ID ثبت نام می کنید، این فرصت به شما داده می شود تا یک روش پرداخت اضافه کنید. با این حال، لازم نیست کارت اعتباری را به حساب خود اضافه کنید. اگر ترجیح می‌دهید، مرحله افزودن روش پرداخت را رد کنید، سپس کارت‌های هدیه را پس‌خرید کنید تا به جای آن اعتبار به حساب خود اضافه کنید.

itunes card چیست: به یاد داشته باشید که سرویس های iTunes و Apple همیشه قبل از شارژ کارت اعتباری شما از موجودی iTunes شما استفاده می کنند. هیچ راهی برای خرید یک برنامه یا پرداخت هزینه اشتراک با کارت اعتباری برای حفظ موجودی iTunes وجود ندارد.

به عنوان مثال، اگر 100 دلار کارت هدیه آیتونز را به عنوان هدیه دریافت کنید و اشتراک دائمی Apple Music داشته باشید، اشتراک شما به مرور زمان از آن موجودی استفاده می کند تا زمانی که همه چیز تمام شود. وقتی اعتبارتان تمام شد، اشتراکتان دوباره از روش پرداخت پیش‌فرضتان استفاده می‌کند.

روش های پرداخت itunes card چیست؟

طیف وسیعی از روش‌های پرداخت کارت هدیه itunes  وجود دارد که می‌توانید زمانی که قصد خرید گیفت کارت‌های Apple iTunes را دارید، یکی را انتخاب کنید. از کیف‌پول‌های الکترونیکی و کارت‌های اعتباری می توانید؛ استفاده کنید. این شیوه ها شامل موارد زیر می شود:

گیفت کارت آیتونز

نحوه گرفتن موجودی از کارت آیتونز

موجودی کارت هدیه iTunes شما به عنوان اعتبار Apple ID نیز شناخته می شود، زیرا می توانید از آن برای بسیاری از خدمات اپل استفاده کنید.

برای بررسی موجودی کارت هدیه iTunes خود از آیفون:

  1. اپ استور را راه اندازی کنید.
  2. در تب Today، روی نماد کاربر خود در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید.
  3. اگر اعتبار iTunes دارید، زیر نام شما نمایش داده می شود.

برای بررسی موجودی کارت هدیه iTunes خود در رایانه Mac یا Windows دارای iTunes:

iTunes را راه‌اندازی کنید و مطمئن شوید که در قسمت Account > Sign in وارد شده‌اید. اگر وارد سیستم شده باشید، Apple ID خود را در بالای لیست کشویی خواهید دید. روی تب Store کلیک کنید و موجودی خود را در گوشه سمت راست بالا جستجو کنید.

قیمت کارت iTunes

اگر می خواهید برای دوست، یکی از اعضای خانواده یا همکار خود یک کارت هدیه iTunes بخرید، قیمت های مختلفی از کارت هدیه وجود دارد که می توانید انتخاب کنید. اگر می‌خواهید چند آهنگ به دوست تان هدیه دهید، یک کارت هدیه ۲ دلاری iTunes یا یک کارت هدیه ۵ دلاری iTunes ممکن است، کافی باشد.

در ادامه مطلب itunes card چیست؛ می گوییم که با این حال، اگر می‌خواهید آن‌ها به اندازه کافی در حساب خود برای خرید آهنگ‌ها، چندین فیلم یا بازی داشته باشند، محبوب‌ترین مبالغ شامل موارد زیر است:

هنگام خرید گیفت کارت آیتونز در Dundle.com، سکه‌های Dundle نیز کسب می‌کنید (هرچه بیشتر بخرید، سکه‌های بیشتری دریافت می‌کنید) که می‌توانید برای خرید سایر کارت‌های هدیه و کدهای دیجیتال آنلاین استفاده کنید.

نتیجه گیری

iTunes Card یا apple gift card یکی از محبوب ترین کارت های هدیه است. برای خرید موسیقی، کتاب الکترونیکی، فیلم، بازی و موارد دیگر می‌توانید از کارت هدیه iTunes در ایالات متحده استفاده کنید. این یکی از آن کارت های چند منظوره است که می توانید با آن هر کاری انجام دهید.

در این مطلب از سایت خدمات ارزی و دلاری ارزی پی شما را با قیمت و خرید گیفت کارت آیتونز رایگان، گیفت کارت اپل چیست، خرید گیفت کارت ایتونز ترکیه و قیمت کارت itunes، itunes card چیست؛ آشنا می کنیم.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط