دوشنبه 24 مرداد 1401

کیف پول پایر چیست؟

مقالات، مقالات ارز دیجیتال
کیف پول پایر چیست؟
کیف پول پایر چیست؟

کیف پول پایر چیست: Payeer  یک کیف پول اینترنتی است که برای مدیریت ارزهای دیجیتال و ارزهای فیات طراحی شده است. این ابزار در سال 2013 در بازار ظاهر شد و همچنان از اعتماد زیادی در بین کاربران برخوردار است. اکثریت قریب به اتفاق برنامه های سرمایه گذاری و وب سایت های حرفه ای سودآور از خدمات این پردازشگر پرداخت استفاده می کنند.

نرم افزار payeer  یک تبادل پرداخت داخلی برای سیستم هایی مانند مستر کارت، ویزا کارت یا پی پال ارائه می دهد. تمام تراکنش های انجام شده با کیف پول برگشت ناپذیر است. در ادامه از مطلب سایت ارزی پی شما را با ولت پیر، کارمزد پایر، انتقال پول از پایر به پرفکت مانی، کیف پول برای روبل و صرافی فروش روبل پایر اشنا می کنیم.

کیف پول پایر چیست؟

Payeer یک کیف پول الکترونیکی است که می تواند برای تامین مالی حساب ها در برنامه های کسب درآمد حرفه ای استفاده شود. این ابزار دارای یک صرافی داخلی است که به شما امکان می دهد بین سیستم های مختلف پرداخت کنید.

از ویژگی های مشخصه آن می توان به برگشت ناپذیری تمام معاملات اشاره کرد. این پردازنده کمیسیون نسبتاً کمی را برای گردش مالی ارائه می دهد که آن را جایگزین خوبی برای بسیاری از کیف پول های اینترنتی گران تر می کند.

ولت پیر هم برای آماتورهای کسب درآمد آنلاین یا متخصصان بازاریابی الکترونیکی و هم برای افرادی که به طور منظم آنلاین خرید می کنند؛ مفید است. همچنین این کیف پول الکترونیکی دارای امنیت بالای تراکنش ها و همچنین پشتیبانی فنی 24 ساعته می باشد.

کارمزد پایر

مزایای کیف پول پایر چیست؟

  1. کیف پول آنلاین Payeerیا ولت پیر از ارزهای دیجیتال و ارزهای فیات و همچنین اکثر ارزهای سنتی پشتیبانی می کند.
  2.  نرم افزار payeer به شما امکان واریز و برداشت وجه را می دهد.
  3. کاربران می توانند کارت اعتباری Payeer Platinum MasterCard را دریافت کنند که به آنها امکان می دهد پول نقد را از دستگاه های خودپرداز برداشت کنند و پرداخت های استاندارد را انجام دهند.
  4. هر حساب دارای کیف پول های متنوع مانند کیف پول برای روبل، کیف پول دلاری، یورویی و … می باشد.
  5. در ادامه مطلب کیف پول پایر چیست شاید برایتان جالب باشد که بدانید این پردازنده همچنین یک برنامه وابسته 6 مرحله ای ارائه می دهد که در آن کمیسیون از شرکا بر اساس گردش مالی محاسبه می شود.
  6. پس از ایجاد یک حساب کاربری، کاربر لینک ارجاع خود را دریافت می کند که به لطف آن می تواند پلتفرم Payeer را به دوستان خود توصیه کند. این گزینه در تب Referrals موجود است.

کارمزد پایر چقدر است؟

به طور کلی تراکنش های دلاری و یورویی در ولت پیر یکسان می باشد. برای انتقال دادن وجهی از حساب شما به حساب دیگران، 0.95 کارمزد میگیرد و مبالغی که به حساب شما واریز می شود؛ شامل کارمزد نمی شود.

کیف پول پایر چیست: تبدیل ارزها به یکدیگر دو درصد کارمزد دارد. کارمزد واریز به Payeer حدود 3 الی 5 درصد می باشد. البته لازمب ه ذکر است که با توجه به روش واریز درصد آن متفاوت می باشد.

کیف پول پایر از چه اندرویدی پشتیبانی میکنه؟

همانطور که در قسمت کیف پول پایر چیست؛ توضیح دادیم از جمله سیستم پرداخت بین المللی است که محبوبیت زیادی دارد. این برنامه کاربردی موجب شده ایجاد کنندگان نسخه اندروید و ios این سیستم را طراحی کنند. کاربران می توانند از این طریق به راحتی تراکنش های خود را با موبایل انجام دهند.

جان کلام

ولت پیر یک کیف پول دیجیتالی است که برای انجام تراکنش های فیات و ارزهای دیجیتال ایجاد شده است. نرم افزار Payeer از سال 2013 فعالیت می کند و یک پایگاه کاربری قوی در سراسر جهان ایجاد کرده است. این پلتفرم با بسیاری از ارائه دهندگان خدمات پرداخت، از جمله SpectroCoin شریک است.

این کیف پول با بیش از 200 کشور در سراسر جهان کار می کند. بنابراین، این یک روش پرداخت قابل دسترس برای تقریبا همه است. در این مطلب از سایت ارزی پی شما را با کارمزد کیف پول پایر چیست، آشنا می کنیم.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط