سه‌شنبه 16 فروردین 1401

تبدیل پی پال به بیت کوین

مقالات، مقالات پی پال، وبلاگ
تبدیل پی پال به بیت کوین
تبدیل پی پال به بیت کوین

تبدیل پی پال به بیت کوین: سیستم پرداخت پی پال یک سیستم بین المللی است که با استفاده از می توان انقالات مالی را از راه دور و از سراسر جهان انجام داد. از طرفی دیگر، بازار ارزهای دیجیتال در دنیای امروز طرفداران زیادی پیدا کرده است و از رمز ارز هایی همچون بیت کوین به منظور اقداماتی همچون سرمایه گذاری و در آمد زایی استفاده می شود؛ در ادامه این مطلب از سایت خدمات پرداخت ارزی و دلاری ارزی پی درباره پی پال، بیت کوین، دریافت پول از پی پال، تبدیل پی پال به بیت کوین و… توضیح می دهیم تا با این مفاهیم آشنا شوید.

اگر قصد سرمایه گذاری دارید، بیت کوین یکی از بهترین موارد برای انجام این امر است اما باید در نظر داشته باشید که در ایران امکان خرید و فروش این ارزهای دیجیتال وجود ندارد. البته می توان از روش های جایگزین مثل خرید بیت کوین با پی پال استفاده کرد که ادامه این مطلب به بررسی این موضوع می پردازیم.

چگونگی خرید بیت کوین با پی پال

خرید بیت کوین با روش های متعددی امکان پذیر است که سیستم های تبادل ارز دیجیتال یکی از آنها است؛ اما مشکل اینجاست که این سیستم های تبادل ارز، واحد ریال را پشتیبانی نمی کنند و ما ایرانیان نمی توانیم از این نوع ارز استفاده کنیم؛ بنابراین می بایست از واحد های ارزی دیگری به منظورر خرید بیت کوین استفاده کرد.

برای تبدیل پی پال به بیت کوین، می بایست از ابتدا وریفای حساب پی پال را انجام داده و آنرا شارژ کنید. سپس با مراجعه به سایت های تبدیل Paypal به بیت کوین، ارز مورد نظر را خریداری کنید؛ از این طریق شما می توانید پی پال را به آسانی به رمز ارز مورد نظر خود (مثل بیت کوین) تبدیل کنید. در ادامه سایت هایی که این تبدیل را انجام می دهند به شما معرفی خواهیم کرد.

مقاله پیشنهادی: ویزا کارت مجازی برای وریفای پی پال

 

تبدیل پی پال به بیت کوین

سایت های تبدیل پی پال به بیت کوین

همانطور که گفته شد، برای این تبدیل ها می بایست به سایت های مخصوص این کار مراجعه کرده و خرید بیت کوین را با انواع حساب های بین المللی را انجام داد. برخی از این سایت ها را ادامه این مطلب برای شما آورده ایم تا با آنها آشنا شوید:

  • ViRWox:

کارمزد خدمات این سایت از 2.5 تا 20% می باشد و امکان خرید بیت کوین با پی پال، دبیت کارت، کردیت کارت و… را دارد.

  • PaXFUL:

این سایت با دریافت کارمزد کمی خرید بیت کوین با پی پال را انجام می دهد. همچنین می توان از دبیت کارت، کردیت کارت و یا وسترن یونیون برای این کار استفاده کرد.

  • eToro:

با این روش برای تبدیل پی پال به بیت کوین، می توان با پرداخت کارمزد کمتر، خرید بیت کوین را انجام دهید. البته این روش برای ذخیره بیت کوین در کیف پول به آسانی انجام نمی گیرد ولی برای سرمایه گذاری و ترید، بسیار روش خوبی است.

  • Cancoin:

کارمزد این روش، بیش از 1% بوده و امکان خرید با پی پال و وسترن یونیون را نیز، برای شما قرار داده است.

  • Xcoins:

در این سایت معاملات فروشندگان و خریداران بیت کوین انجام می شود و افراد با فروشندگان به طور مستقیم معامله خواهند کرد. قابلیت چت و انتخاب فروشنده مناسب در این وبسایت نیز وجود دارد.

  • و … .

همچنین بخوانید: چگونه تحریم پی پال را دور بزنیم؟

 

تبدیل پی پال به بیت کوین

نکات تبدیل پی پال به بیت کوین

یکی از نکاتی که باید پیش از خرید بیت کوین با حساب پی پال این است که: برای تبدیل موجودی به بیت کوین، سایتی را انتخاب کنید که ارز موجودی حساب شما را دارا باشد در غیر این صورت می بایست برای این کار مالیات بپردازید به عنوان مثال در صورتی که موجودی شما به یورو است، به سایتی مراجعه کنید؛ که این واحد را پشتیبانی می کند. ما در این مقاله از فروشگاه اینترنتی درگاه پرداخت دلاری و بین المللی ارزی پی درباره بیت کوین، پی پال، تبدیل پی پال به بیت کوین و سایت های انجام این تبادلات را به شما معرفی کردیم. پس شما با ساخت حساب پی پال می توانید به راحتی اقدام به چنج پی پال به ارز بیت کوین کنید.

با نگاهی به: www.buybitcoinworldwide.com

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط