شنبه 12 شهریور 1401

روش انتقال پول از دبی به ایران

مقالات، مقالات ارسال حواله
روش انتقال پول از دبی به ایران
روش انتقال پول از دبی به ایران

با توجه به وجود تحریم ها برای نقل و انتقال پول از کشورهای دیگر مانند دبی به ایران و برعکس، پس بهتر است که با روش انتقال پول از دبی به ایران آشنا باشید. سقف انتقال پول از خارج به ایران توسط صرافی و از طریق سوئیفت دارای شرایط مختص به خودش می باشد. همچنین نحوه واریز پول از خارج به ایران دارای انواع گوناگونی است. در ادامه از این مطلب از سایت ارزی پی شما را با این موارد آشنا می کنیم.

انواع روش انتقال پول از دبی به ایران چیست؟

به طور کلی روش های گوناگونی برای نقل و انتقالات پول از دبی به ایران وجود دارد و شما با توجه به شرایط کسب و کارتان باید بهترین روش را انتخاب کنید. به عنوان مثال شما ممکن است در شرایطی باشید که روش پرداختی را برگزینید که با توجه به کارمزد بالایی که دارد انتقال پول را با سرعت و امنیت بالا برای شما انجام می دهد.

در بعضی از شرایط شما می‌توانید بدون در نظر گرفتن محدودیت زمانی روشی را انتخاب کنید که کارمزد پایین داشته باشد. در ادامه شما را با راه های گوناگون برای انتقال پول از دبی به ایران آشنا می کنیم.

استفاده از پی پال

یکی از روش انتقال پول از دبی به ایران، استفاده از سیستم پرداخت پی پال می باشد. شما با توجه به نیاز خود می توانید یکی از انواع حساب های شخصی، بیزینس و پریمیر پی پل را انتخاب کنید. این سیستم از ارزهای رایج دنیا پشتیبانی کرده و می توانید از طریق آن برای ارسال پول به کشورهای مختلف یا دریافت پول از نقاط گوناگون جهان استفاده کنید.

سقف انتقال پول از خارج به ایران توسط این روش حداقل ۱۰ دلار و حداکثر مبلغ ۱۰ هزار دلار می باشد و ۵ تا ۷ روز کاری طول می کشد که انتقال وجه تان با این سیستم به انجام برسد. البته لازم به ذکر است که در ایران به دلیل تحریم ها نمی توانید از این سیستم پرداخت استفاده کنید؛ و باید از شرکت های واسط مانند ارزی پی کمک بگیرید.

انتقال پول از ایران به دبی

استفاده از ویزا کارت و مستر کارت؛ یکی از روش انتقال پول از دبی به ایران

بهره گرفتن از کارت های اعتباری مسترکارت و ویزا کارت علاوه بر فراهم کردن امکان خرید از انواع فروشگاه های اینترنتی، قابلیت های مانند انتقال وجه از کشورهای گوناگون را نیز دارد. البته برای استفاده از این روش پرداخت در ایران با محدودیت های مختص به خودش رو به رو هستید.

ارسال و دریافت حواله ارزی (انتقال پول از خارج به ایران توسط صرافی)

استفاده از حواله های ارزی یکی دیگر از نحوه واریز پول از خارج به ایران است. شما در این روش می‌توانید به یکی از صرافی های دبی که توانایی ارسال حواله های ارزی به ایران را دارند؛ مراجعه کرده و با تعیین مبلغ مورد انتقال و مشخصات گیرنده، حواله ارزی خود را ارسال کنید. همچنین گیرنده مورد نظرتان در ایران این مبلغ را به راحتی دریافت می کند.

سیستم پرداخت اسکریل

اگر شما به دنبال روش انتقال پول از دبی به ایران با کارمزد پایین و سهولت بالا هستید؛ می توانیم از روش پرداخت اسکریل استفاده کنید. شما از طریق این سیستم می توانید انتقال وجه خود را از طریق حساب بانکی یا کارت های اعتباری ارزی به راحتی انجام دهید.

انتقال پول از دبی به ایران از طریق ارز دیجیتال

انتقال پول از دبی به ایران از طریق ارز دیجیتال

ارسال پول از ایران به امارات متحده عربی از طریق یک سرویس پرداخت آنلاین معتبر بسیار آسان است. ایرانی‌ها می‌توانند با استفاده از ارزهای دیجیتال به عنوان یک راه راحت و سریع، به کشورهای خارجی پول ارسال کنند. استفاده از ارزهای دیجیتالی چون تتر و بیت کوین بهترین روش انتقال پول از دبی به ایران است. مزیت های استفاده از تتر برای این انتقال شامل موارد زیر است:

  1. امکان تبدیل ارزها به یکدیگر
  2. هزینه حواله پول و کارمزد آن صفر است
  3. ارزهای دیجیتال ترانزیتی

مانی گرام

شما برای دریافت پول از این روش انتقال باید به یکی از شعبه های مانی گرام مراجعه کنید و بعد از ارائه مدارک لازم می توانید به راحتی وجه خود را تحویل بگیرید. در این نوع روش انتقال پول از دبی به ایران می توانید تا سقف 3000 هزار دلار انتقال وجه داشته باشید. این سیستم در عرض 10 دقیقه وجه شما را انتقال می دهد.

انتقال پول از دبی به ایران چقدر طول می کشد؟

مدت زمان انتقال پول یا حواله درهم از دبی به ایران زیاد طول نمی کشد اما وابسته به صرافی و بانکی است که شما انتخاب می کنید. بانک ها برای این کار معمولا برای ایجاد ارسال و انتقال پول از چندین بانک شریک استفاده می کند؛ از این رو مدت زمان زیادی طول می کشد. شرکت های انتقال وجه نقد بسیار سریع تر این کار را انجام می دهند؛ اما هزینه بالایی را دریافت می کنند. شاید بانک‌ها از اولین و بهترین گزینه های باشد که به ذهن افراد برای انتقال پول برسد اما اغلب آن ها هزینه بالایی دارند.

مقاله پیشنهادی: نحوه انتقال پول از خارج به ایران

سریع ترین راه نحوه واریز پول از خارج به ایران چیست؟

سریع ترین روش برای ارسال وجوه آنلاین به ایران، استفاده از روش انتقال از طریق ارزهای دیجیتال می باشد. با توجه به عدم تنظیم خوب بازار ارزهای دیجیتال در مقایسه با روش‌های سنتی انتقال پول توصیه نمی شود که این روش را انتخاب کنید.

البته لازم به ذکر است که خود شما در زمان استفاده از ارزهای رمزنگاری شده مسئول هستید تا مطمئن باشید که چه کاری را انجام می دهید. همچنین باید از تمامی قانون و مقررات پیروی کنید.

سخن آخر

ممکن است شما جزو آن دسته از افرادی باشید که در دبی یا به امارات زندگی و کار می کنید و قصد دارید برای خانواده خود پول بفرستید. یا اگر در فکر راه اندازی کسب و کار می باشید و می خواهید با شرکت‌های ایرانی مبادلات و معاملات را انجام دهید؛ روش انتقال پول از دبی به ایران برای تان مهم است. در این مطلب از سایت خدمات ارزی و دلاری ارزی پی شما را انواع روش ها و نحوه واریز پول از خارج به ایران، سقف انتقال پول از خارج به ایران از طریق سوئیفت و توسط صرافی را توضیح دادیم.

سوالات متداول

  • انواع روش های انتقال پول از دبی به ایران چیست؟

شما از طریق پی پال، مستر کارت، ویزا کارت، اسکریل و سایت های واسط مانند ارزی پی اقدام به این انتقال کنید.

  • واریز پول از دبی به ایران چقدر زمان می برد؟

با توجه به نوع انتقالی که انتخاب می کنید، متفاوت است.

منبع: moneytransfers.com، www.tripadvisor.in

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط