یکشنبه 23 آبان 1400

درگاه پرداخت بین المللی برای سایت

مقالات پی پال
درگاه پرداخت بین المللی برای سایت
درگاه پرداخت بین المللی برای سایت

درگاه پرداخت بین المللی برای سایت یک رویای همه گیر است. بسیاری از افراد دوست دارند در سایت درگاهی را برای دریافت و نقد کردن درآمد ارزی خود داشته باشند. تا از این طریق به سودآوری بیشتری برای کسب و کار خود دست یابند. این کار در تمامی نقاط دنیا ممکن است. اما در ایران شما برای انجام اینکار نیاز به واسط ها و سایت هایی دارید. که اینکار را برا ی شما انجام دهد. سایت ارزی پی از جمله آن سایت هایی است که به شما در راه نیل به هدف؛ درآمد ارزی کمک می کند.

در انتخاب درگاه پرداخت بین المللی برای سایتمان به چه نکاتی توجه کنیم؟

پیش از آنکه بخواهید بهترین سیستم پرداخت الکترونیکی متناسب با خود را انتخاب کنید. باید به موارد ذیل توجه ویژه کنید.

  • امنیت: از آنجایی که در معاملات الکترونیکی راهی برای تأیید هویت مشتری وجود ندارد. احتمال تقلب نسبت به معاملات حضوری بسیار بیشتر است؛
  • هزینه: برای استفاده از یک حساب تجاریی علاوه بر هزینه هر تراکنش و هزینه اشتراک ماهانه، ممکن است ناگزیر از پرداخت هزینه هایی چون: ،  نگهداری حساب ، بیانیه ، راه اندازی و بازپرداخت نیز باشید. پس انتخاب یک درگاه مقرون به صرفه از واجبات است؛
  • ارائه خدمات به مشتری: اگر به سبب بروز مشکل در دروازه پرداختتان در یک بازه زمانی قادر به پذیرش تراکنش نباشد، ممکن است خسارات جبران ناپذیری ببینید. پس باید درگاهی را انتخاب کنید، که مداوم پاسخگو و ناظر باشد؛
  • روش های متنوع پرداخت: برای جلب رضایت مشتری و جلوگیری از ریزش آن لازم است در گاهی را انتخاب کنید؛ که بتواند تا حد امکان بیشتر روش های پرداخت را بپذیرد.

انواع درگاه های پرداخت ارزی؛ انتخابی متناسب با نیازتان

موارد یادشده فوق، تنها بخشی از نکاتی است. که هنگام ایجاد درگاه پرداخت ارزی باید مورد توجه قرار دهید. پس از دسته بندی و اولویت بخشی به این خواسته ها می توانید؛ از میان انواع درگاه پرداخت بین المللی برای سایت خود بهترین گزینه را انتخاب کنید. برای آشنایی با انواع درگاه پرداخت ارزی با ما همراه باشید.

اوتورایز؛ امکان پرداخت مستقیم از طریق کارت اعتباری

این درگاه به سبب آنکه امکان پرداخت اینترنتی با هر حساب تجاری را ممکن می کند. بدل به یکی از  جامع ترین ارائه دهندگان درگاه پرداخت در بازار شده است.  همچنین سهولت کار برای نقل و انتقال مالی را برای فروشگاه های اینترنتی و خریداران فراهم می آورد.

از آنجایی که مشتریان شما،  می توانند از طریق کارت اعتباری مستقیما پرداخت را انجام دهند. Authorizie  یک فرایند یکپارچه است. که می تواند به شما این امکان را بدهد. که به راحتی پرداخت ها را در وب سایت خود بپردازید.

استریپ؛ رقیب سرسخت پی بال

این درگاه که رقیب سر سخت پی بال است؛ درگاه بیش از صد نوع واحد ارزی مختلف را پشتیبانی می کند. گفتنی است؛ درگاه پرداخت اینترنتی Stripe یک درگاه پرداخت متصل به  حساب بازرگانی تجمعی است. لذا این درگاه پرداخت ارزی بین المللی، کلیه روش های پرداخت عمده و پرداخت از طریق PayPal را می پذیرید.

پی پال؛ امن ترین درگاه پرداخت بین المللی برای سایت

افتتاح حساب پی پال، به سبب امنیت بالا، سرعت نقل و انتقال پول و سهولت دز استفاده از محبوب ترین درگاه های پرداخت بین المللی برای سایت به حساب می آید. این درگاه یک شرکت آمریکایی است که از طریق آن می توان در سطح جهانی پول منتقل کرد. از دیگر کاربردهای پی پال امکان ثبت نام در آزمون ها، کنفرانس ها و سمینار های بین المللی، انجمن‌های علمی و اشتراک مجلات خارجی، رزرو هتل است.

پیشنهاد می شود برای آشنایی بیشتر مقاله«خدمات پی پال» را بخوانید.

 Amazon؛ درگاهی مناسب افرادی که محصولات خود را درآمازون می فروشند.

با درگاه پرداخت امازون کاربران می توانند معامله خود را با استفاده از گواهینامه های آمازون انجام دهند؛ نکته جالب آنکه این درگاه  می تواند متناسب با ظاهر وب سایت شما تنظیم شود. لازم به ذکر است: درگاه پرداخت امازون به ازای هر تراکنش داخل امریکا 0.3دلار+2.9% و به ازای تراکنش های خارج از مرز های امریکا 0.3 دلار+3.9% دریافت میکند.

سخن پایانی:

استفاده از درگاه پرداخت بین المللی برای سایت، و درگاه پرداخت دلاری این امکان را به شما می دهد که مشتریانی در خارج از کشور پیداکید؛ و از این طریق درآمد ارزی داشته باشید. برای این منظور بنا به درخواست و نیاز خود می توانید از انواع درگاه های بین المللی استفاده کنید. نکته ای که وجود دارد آن است که، شما برای بهره مندی از مزایای این درگاه ها نمی توانید به تنهایی اقدام کنید. بلکه لازم است این کار را به موسسات معتبر پرداخت های بین المللی مانند سایت ارزی پی بسپارید.

برگرفته از: devathon.com

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط